Reklama

Creative Dock přináší Startup Crash Test do Prahy

22. 5. 2017 – | Doba čtení: < 1

Znáte koncept Startup Crash Test? Pokud ne, je na čase zjistit o něm víc! Startup Crash Test je inovativní koncept budování technologické komunity, který funguje na bázi tzv. franšízingu. Creative Dock se rozhodl tuto platformu přivést i do Prahy a vy můžete být u historicky prvního meetupu.

Startup Crash Test je platforma, kde se potkají vývojáři, marketéři, inovátoři a investoři, společně přemýšlejí o problémech a přicházejí s jejich řešeními. Komunita, kterou tato platforma sdružuje, se zaměřuje na řešení problémů v oblastech fintech, regtech a automotive. K dnešnímu dni bylo ve světe pod hlavičkou Startup Crash Test realizováno celkem 45 akcí v 9 různých zemích, za pár dní se k nim přidá i Praha.

Meetup se bude konat 6. června od 18:30 hod. v prostorách Creative Dock. Obsahově bude dle slov organizátorů kladen hlavní důraz na fintech sektor. Můžete se těšit na zástupce startupů SDK FinanceWorld Core anebo členy CEFTAS (česká fintechová asociace). Meetupu se zúčastní i lidé přímo ze Startup Crash Testu, představí platformu a promluví o aktuálních fintech tématech.

Celý meetup bude pojat více formou diskuze než prezentace. To poskytne dostatek prostoru pro otázky a debatu nad problémy, které dnešní fintech startupy řeší. Nedílnou součástí bude i afterparty, nebo chcete-li neformální networking, kde se budete moct pobavit.

Pokud máte o akci zájem, registrujte se na stránkách Startup Carsh Test anebo na Facebooku . Počet míst je omezený, tak neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Budeme se na vás těšit! 

Další doporučené články

Květen a červen 2024 na FinTechCowboys

Květen a červen 2024 na FinTechCowboys

První půlka roku je za námi. Praha se stala centrem kryptoměnových konferencí: ETH Prague a posléze pompézní BTC Prague dělají ve...
1. 7. 2024 – Doba čtení: 3 min
Nákup zlata za krypto? V CoinBank to jde

Nákup zlata za krypto? V CoinBank to jde

Česká kryptoměnová směnárna a burza CoinBank rozšiřuje portfolio služeb o investici do zlata. Novinku jsme mohli poprvé vidět na BTC Prague 2024....
27. 6. 2024 – Doba čtení: 2 min

Miloš Sonták

Nadšenec do finančních a technologických inovací, které dokáží zjednodušit každodenní život. Pracuje více než 10 let v bankovnictví a technologických firmách…

Další články autora