Reklama

O NÁS

Každá dostatečně rozvinutá technologie je prakticky nerozeznatelná od magie.

Arthur Charles Clarke

Kdo jsme

Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě. Chceme propojovat lidi z různých oblastí, širokou veřejnost i odborníky. Přinášíme novinky ze světa FinTechu, z domova i ze zahraničí.  Píšeme recenze na FinTech produkty a služby a přinášíme rozhovory s osobnostmi udávajícími směr FinTechovému dění.

Redakce

Miloš SontákMiloš Sonták

Nadšenec do finančních a technologických inovací, které dokáží zjednodušit každodenní život. Pracuje více než 10 let v bankovnictví a technologických firmách…

Tereza ValentováTereza Valentová

Analytik se zkušenostmi z několika finančních institucí. Analýza trendů, potenciálu a chování finančního trhu a netradiční využití technologií v tomto oboru přináší užitek a zjednodušení pro běžné i náročné uživatele, ovšem ne všechny novinky jsou smysluplné.

 

Více informací Souhlasím
Naše webové stránky využívají technologie remarketingu umožňující návštěvníkům, kteří projevili zájem o naše produkty, ukázat naše reklamy v externích reklamních systémech. Pokud používáte naše stránky, vyjadřujete tím souhlas s využitím souborů cookies podle vašeho nastavení prohlížeče.