Reklama

Archiv pro štítek: AI

Gartner: Současnost a budoucnost umělé inteligence

Umělá inteligence (AI) je příslibem intimity malého města na úrovni velkoměsta, ale výzvy, co se týče jejího nasazení v širším měřítku, omezují její přijetí. 

Umělá inteligence využívá velké množství dat a propracované pravděpodobnostní algoritmy, jejichž prostřednictvím nabízí “intimitu malého města na úrovni velkoměsta,” řekla minulý týden viceprezidentka Gartner, Svetlana Sicular, na výročním symposiu výzkumné společnosti.

15. 11. 2019 – |
Doba čtení: 6 min

Čína spouští aplikaci, která upozorní na přítomnost dlužníka

Čínské autority vytvořily aplikaci, která lidem řekne, že se v jejich blízkosti vyskytuje někdo, kdo dluží.  Státní noviny China Daily oznámily, že úředníci z čínské provincie Hebei vytvořili aplikaci, pojmenovanou „mapa dlužníků-flákačů“, kterou je možné využít prostřednictvím aplikace sociální sítě WeChat. 

28. 1. 2019 – |
Doba čtení: 1 min

Více informací Souhlasím
Naše webové stránky využívají technologie remarketingu umožňující návštěvníkům, kteří projevili zájem o naše produkty, ukázat naše reklamy v externích reklamních systémech. Pokud používáte naše stránky, vyjadřujete tím souhlas s využitím souborů cookies podle vašeho nastavení prohlížeče.