Reklama

Archiv pro štítek: kryptoměny

Bitcoin a Ethereum

V dnešním článku se podíváme na základní charakteristiky dvou největších kryptoměn – Bitcoinu a Etherea. Ať už jste zkušení obchodníci nebo teprve přemýšlíte, že nastoupíte do tohoto hazardního oboru, je vždycky dobré svým investicím alespoň trochu rozumět.

7. 8. 2020 – |
Doba čtení: 5 min

australia

Bitcoin na poště

Kde všude se dá koupit Bitcoin? V Austrálii díky nové spolupráci také na poštách. Možná se to může zdát v době online nakupování zbytečné, ale důvody jsou zřejmé – snaha zpřístupnit kryptoměnu širší veřejnosti a zvýšit její důvěryhodnost.

29. 6. 2020 – |
Doba čtení: < 1 min

spaceX

Květen 2020 na FintechCowboys

Končí nám další měsíc ve znamení koronaviru. Kryptoměnám dominovalo půlení odměny pro těžaře Bitcoinu, e-komerce nejspíš spolupráce Facebooku s Shopify; a z nadpozemského úhlu pohledu vítězí SpaceX a jejich první let s lidskou posádkou.

31. 5. 2020 – |
Doba čtení: 2 min

Více informací Souhlasím
Naše webové stránky využívají technologie remarketingu umožňující návštěvníkům, kteří projevili zájem o naše produkty, ukázat naše reklamy v externích reklamních systémech. Pokud používáte naše stránky, vyjadřujete tím souhlas s využitím souborů cookies podle vašeho nastavení prohlížeče.