Reklama

Štítek: InsurTech

jakub strnad, pillow

Pillow chystá revoluci na trhu pojištění

Pokud někoho na českém trhu v oblasti pojišťovnictví můžeme označit za insurtech, máme velmi málo možností a Pillow je zřejmě nejvýraznější z nich. Přestože za Pillow stojí bývalí pracovníci tradičních pojišťoven, dokázali připravit pojištění vozidel, které je známé díky svým unikátním parametrům i v zahraničí.

3. 2. 2021 – |
Doba čtení: 7 min

Disruptoři v insurtechu

Před několika dny proběhla třídenní velmi inspirativní fintechová konference pořádaná společností FintechOS. Diskutovalo se zejména o bankovnictví a pojišťovnictví a z několika přednášek jsme si pro vás vybrali pár tipů na společnosti, kterým se daří přinášet do světa pojištění nějaké novinky.

6. 12. 2020 – |
Doba čtení: 3 min

amazon

Amazon je nyní InsurTech

Amazon přidává ke svým stávajícím finančním službám novinku. Maloobchodní online gigant plánuje prodávat pojištění v Indii. Tento krok je pro Amazon první vstup do světa pojištění.

17. 8. 2020 – |
Doba čtení: < 1 min

Více informací Souhlasím
Naše webové stránky využívají technologie remarketingu umožňující návštěvníkům, kteří projevili zájem o naše produkty, ukázat naše reklamy v externích reklamních systémech. Pokud používáte naše stránky, vyjadřujete tím souhlas s využitím souborů cookies podle vašeho nastavení prohlížeče.