Štítek: FinTech

Apple přináší kreditní kartu pro páry

Spojení funkcionality kreditní karty s chytrým telefonem se od května 2021 díky Apple stane zase o něco inovativnější. Americké páry budou moci sdílet Apple Card, slučovat své úvěry a budovat svou kredibilitu společně, to vše pod značkou Apple Card Family.

29. 4. 2021 – |
Doba čtení: 2 min

pockid challenger bank

Nová německá challenger banka Pockid cílí na generaci Z

Challenger banky se většinou orientují na mladé digitálně orientované uživatele. Ale hamburský fintech Pockid zašel ještě o kus dál. Tato zcela digitální banka zahajuje tento měsíc v Německu činnost a tvrdí, že je první neobankou v Německu, která nabízí produkt digitálního bankovnictví vyvinutý ve spolupráci s generací Z, specificky zaměřený na mladé lidi.

26. 4. 2021 – |
Doba čtení: 2 min

octobank

Novinky z Octobank

Je to již několik měsíců, co jsme vás informovali o nově vznikající česko-rumunské nebo spíše rumunsko-české digitální bance Octobank. Podle původních informací již v tuto dobu měla banka běžet a tak jsme se podívali na jejich web, prošli poslední tiskové zprávy a oslovili jejich marketingové oddělení, ať nám vysvětlí, jak to tedy je.

21. 4. 2021 – |
Doba čtení: 2 min

velikonoce

Březen 2021 na FinTechCowboys

Uplynulý měsíc se nesl ve znamení čekání na pokles. Zatímco běžní lidé čekají na pokles nakažených koronavirem (a trochu se to i daří); svět kryptoměn čeká na pořádný pokles Bitcoinu a dalších kryptoměn a k překvapení všech novodobých odborníků krypto roste a roste.

5. 4. 2021 – |
Doba čtení: 3 min

uhlíková stopa

Skupina Ant se zavázala, že se do roku 2030 stane uhlíkově neutrální

Ant Group, vlastník největší čínské digitální platební platformy Alipay, oznámil, že se do roku 2030 stanou uhlíkově neutrálními. Skupina přislíbila svou podporu snižování emisí prostřednictvím technologických inovací a připojila se k naléhavému globálnímu úsilí o omezení dopadů na životní prostředí a klima.

25. 3. 2021 – |
Doba čtení: < 1 min

Více informací Souhlasím
Naše webové stránky využívají technologie remarketingu umožňující návštěvníkům, kteří projevili zájem o naše produkty, ukázat naše reklamy v externích reklamních systémech. Pokud používáte naše stránky, vyjadřujete tím souhlas s využitím souborů cookies podle vašeho nastavení prohlížeče.