Reklama

Archiv pro štítek: FinTech

Alibaba připravuje operační systém pro obchody a supermarkety

Ele.me a Koubei, dvě klíčové jednotky služeb zákazníkům, společně spustily otevřený operační systém pro kamenné obchody a řetězce supermarketů, s jehož pomocí se pokusí zvýšit svoji efektivitu. 

Proč na tom záleží

Spuštění systému je dalším krokem ve směru k obchodním činnostem pro podniky, k nimž se internetový obchodní gigant obrací.

16. 8. 2019 – |
Doba čtení: 1 min

ebay_paypal

eBay tlačí na platby

eBay se tlačí kupředu se snahou spustit svoje vlastní platby místo toho, aby se dál spoléhal na PayPal. Společnost ke spuštění svých platebních produktů zaujímá postupný přístup a jejím cílem je nabídnout je plošně do roku 2020, krok, který firmě umožní převzít kontrolu nad uživatelskou zkušeností, zvýšit tržby a snížit režijní náklady prodejců. 

Nový platební systém eBay, který společnost nazvala Managed Payments, Řízené platby, umožňuje společnosti kontrolovat vztah se zákazníkem od nalezení produktu po jeho zaplacení.

29. 7. 2019 – |
Doba čtení: 2 min

Více informací Souhlasím
Naše webové stránky využívají technologie remarketingu umožňující návštěvníkům, kteří projevili zájem o naše produkty, ukázat naše reklamy v externích reklamních systémech. Pokud používáte naše stránky, vyjadřujete tím souhlas s využitím souborů cookies podle vašeho nastavení prohlížeče.