Reklama

Archiv pro štítek: FinTechPlatby

TransferWise je nejhodnotnějším startupem v Evropě, má hodnotu 3,5 miliard dolarů

TransferWise, společnost pro převody peněz, která se postavila Western Union, je po novém kole investic oceňovaná na 3,5 miliardy dolarů, a stává se tak nejhodnotnějším finančně-technologickým startupem. 

Společnost se sídlem v Londýně snížila poplatky a přidala k tomu propracovanou online platformu, aby pomohla zákazníkům přemisťovat peníze po celém světě a sledovat své převody, vnesla tak moderní přístup do staromódního odvětví, kterému dominovali giganti jako Western Union nebo MoneyGram. 

Společnost říká, že tlačí na větší transparentnost ohledně poplatků, které banky a směnárny účtují svým zákazníkům za převody peněz do zahraničí. 

„Před osmi lety jsme měli sen a celý svět byl jistým způsobem proti nám,“ řekl v rozhovoru spoluzakladatel a předseda TransferWise Taavet Hinrikus.

23. 5. 2019 – |
Doba čtení: 2 min

Více informací Souhlasím
Naše webové stránky využívají technologie remarketingu umožňující návštěvníkům, kteří projevili zájem o naše produkty, ukázat naše reklamy v externích reklamních systémech. Pokud používáte naše stránky, vyjadřujete tím souhlas s využitím souborů cookies podle vašeho nastavení prohlížeče.