Štítek: FinTechPlatby

Barion: Čtvrtina lidí se zdráhá zadávat údaje ze své platební karty při online nákupech, mladí důvěřují digitální peněžence

S nadcházející předvánoční sezónou se každoročně zvyšuje podíl nejen frekvence a hodnoty online nákupů, ale také příležitostí pro podvodníky. Online nákupy jsou pro konzumenty stále oblíbenější, vlivem pandemie a souvisejících omezení se k nim uchýlilo o 41 % více lidí než před ní.

10. 11. 2021 – |
Doba čtení: 3 min

eshop

Affirm spouští novinku v Buy Now Pay Later světě – Adaptivní splátky

Adaptive Checkout (český překlad je tady poněkud obtížnější, je to něco mezi Adaptivní pokladnou, Adaptivními splátkami či Adaptivními platebními metodami) dynamicky poskytuje širší škálu personalizovaných platebních možností pro každou transakci, včetně čtyř bezúročných plateb v rámci vybraného platebního období.

5. 10. 2021 – |
Doba čtení: 2 min

Více informací Souhlasím
Naše webové stránky využívají technologie remarketingu umožňující návštěvníkům, kteří projevili zájem o naše produkty, ukázat naše reklamy v externích reklamních systémech. Pokud používáte naše stránky, vyjadřujete tím souhlas s využitím souborů cookies podle vašeho nastavení prohlížeče.