Reklama

Archiv pro štítek: Blockchain

Spouští se bezplatná blockchainová univerzita

Jihoafrický blockchainový startup Tari Labs odhalil bezplatnou online univerzitu, která zpřístupňuje vzdělávání místním i mezinárodním vývojářům. Tari byl letos vyvinutý a spuštěný místním blockchainovým expertem a propagátorem Monery Riccardem Spagnim ve spolupráci s americkými investory Naiveenem Jainem a Danem Tereem.

17. 10. 2018 – |
Doba čtení: 2 min

Švýcarská banka nabízí podnikatelské účty fintechovým společnostem, jejichž byznys je spojený s blockchainem.

Falcon Private Bank přišla loni se službami správy kryptoaktiv, generální ředitelka Hypothekarbank Lenzburg, Marianne Wildi, ale potvrdila, že jsou první bankou v zemi, která otevírá podnikatelské účty fintechovým společnostem, jejichž byznys je spojený s blockchainem nebo kryptoměnami.

11. 6. 2018 – |
Doba čtení: 2 min

Microsoft nasadí identifikační systém založený na blockchainu

Před několika dny odhalil Microsoft na svém blogu plány ohledně integrace decentralizovaných ID (DID) do své aplikace Microsoft Authenticator. Dle svých vlastních slov chce společnost poskytnout nový model digitální identity, který by nebyl kontrolován žádnou z centralizovaných institucí a garantoval by zcela soukromou úschovu dat.

6. 3. 2018 – |
Doba čtení: 1 min

Více informací Souhlasím
Naše webové stránky využívají technologie remarketingu umožňující návštěvníkům, kteří projevili zájem o naše produkty, ukázat naše reklamy v externích reklamních systémech. Pokud používáte naše stránky, vyjadřujete tím souhlas s využitím souborů cookies podle vašeho nastavení prohlížeče.