Reklama

Archiv pro štítek: FinTechPůjčky

Bondster v podcastu s FinTechCowboys

Toto je možná náš nejkratší článek. S Janou Mückovou (Bondster CEO) a Michäelem Märzem (vedoucí zákaznické podpory) jsme si povídali o významných milnících v historii společnosti: první proinvestované miliardě, 10000 investujících uživatelů a také výročí tří let fungování společnosti.

17. 7. 2020 – |
Doba čtení: < 1 min

bondster recenze

Bondster – krok za krokem

Je to již tři roky, kdy jsme psali recenzi na Bondster – investiční online P2P platformu a webovou aplikaci. Jenže za tři roky uplyne hodně vody a z Bondstru se stává velký hráč v ČR i v globálním měřítku, který možná letos dosáhne již na deset tisíc investorů.

22. 5. 2020 – |
Doba čtení: 6 min

Roger získal kompletní PSD2 licenci

Roger, jako jeden z prvních mezi nebankovními institucemi, získal kompletní PSD2 licenci. Klientům ušetří desítky hodin zbytečné administrativy a zvýší bezpečnost platformy. Pro společnost a především její klienty se otevírají dveře k dalšímu rozvoji služeb.

17. 4. 2020 – |
Doba čtení: 2 min

bondster logo

Bondster raketově roste

Na investiční platformě Bondster.com se proinvestovala v půjčkách první miliarda. Objem půjček se za rok 2019 skoro ztrojnásobil. Zájem o investice do P2P půjček mají nejen Češi, ale také zahraniční investoři a alternativní fondy.

23. 3. 2020 – |
Doba čtení: 2 min

Více informací Souhlasím
Naše webové stránky využívají technologie remarketingu umožňující návštěvníkům, kteří projevili zájem o naše produkty, ukázat naše reklamy v externích reklamních systémech. Pokud používáte naše stránky, vyjadřujete tím souhlas s využitím souborů cookies podle vašeho nastavení prohlížeče.