Reklama

Archiv pro štítek: startupy

HackPrague hackathon 2020

V Praze proběhl čtvrtý ročník HackPrague hackathonu, letos na téma Future of Fintech. Setkali jsme se s organizátory a vítěznými týmy, abychom si popovídali o celé události a nových fintech nápadech, které odborná porota vyhodnotila jako nejlepší.

8. 1. 2021 – |
Doba čtení: 10 min

atomico

Funguje český startupový ekosystém?

Tak jako každý rok přichází Vánoce, vychází už několik let Zpráva o stavu evropského technologického startupového světa od Atomica. Ta letos do líbivé grafiky zabalila spoustu příjemných překvapení – ale Česko si, už tradičně, opět nadělilo poněkud skličující data.

22. 12. 2020 – |
Doba čtení: 3 min

petr šíma, depo ventures

První Čech v představenstvu EBAN

Zakladatel a CEO společnosti DEPO Ventures Petr Šíma se jako první Čech stal členem představenstva Evropské asociace andělských investorů (EBAN). Jde o mezinárodní neziskovou organizaci, jejímž úkolem je zastupovat panevropskou komunitu investorů v raném stadiu, shromažďovat členské organizace a jednotlivce z Evropy i mimo ni.

11. 11. 2020 – |
Doba čtení: 2 min

Více informací Souhlasím
Naše webové stránky využívají technologie remarketingu umožňující návštěvníkům, kteří projevili zájem o naše produkty, ukázat naše reklamy v externích reklamních systémech. Pokud používáte naše stránky, vyjadřujete tím souhlas s využitím souborů cookies podle vašeho nastavení prohlížeče.