Reklama

FundLift přináší další investiční projekt

29. 6. 2016 – | Doba čtení: < 1

Investiční platforma Fundlift dnes oznámila spuštění nového investičního projektu. Od dnešního dne můžou investoři své peníze vložit do společnosti ISOLine. Tato společnosti vyrábí nápoje s doplňky zdravé výživy v novém patentovaném obalu.
Investice do společnosti ISOLine je v podobě 4letého dluhopisu, při úrokové sazbě 7% p.a. Výše emise byla stanovena na 7 milionů Kč a minimální investice je 1000 korun. Pokud máte o nabízenou investici zájem, stačí se na portál FundLift zaregistrovat. V případě, že vás zajímají podrobnosti o investování na této nové platformě, přineseme je v průběhu prázdnin. Sledujte nás.
Zdroje: Webové stránky projektu FundLift, Tisková zpráva

Další doporučené články

Květen a červen 2024 na FinTechCowboys

Květen a červen 2024 na FinTechCowboys

První půlka roku je za námi. Praha se stala centrem kryptoměnových konferencí: ETH Prague a posléze pompézní BTC Prague dělají ve...
1. 7. 2024 – Doba čtení: 3 min
Nákup zlata za krypto? V CoinBank to jde

Nákup zlata za krypto? V CoinBank to jde

Česká kryptoměnová směnárna a burza CoinBank rozšiřuje portfolio služeb o investici do zlata. Novinku jsme mohli poprvé vidět na BTC Prague 2024....
27. 6. 2024 – Doba čtení: 2 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce