Hlasujte v ZIA 2020, zejména ve fintechových kategoriích :)

14. 2. 2020 – | Doba čtení: < 1

zia 2020

Pojďme se podívat, kdo je letos nominován v Zonky Innovation Awards 2020 v kategoriích, které nás zajímají. Některé tématické okruhy jsou totiž čistě fintechové a některé další mají k fintechu velmi velmi velmi blízko. Ne, že bychom chtěli diskriminovat ostatní kategorie, ale ty přenecháme jiným médiím 🙂

Správce financí a platební nástroje

Toto je kategorie, která nás zajímá skoro nejvíc. Také se jedná o kategorii s největším zastoupením a obří konkurencí 🙂

P2P platformy

Relativně malé projekty se v další fintechové kategorii nebojí společností s miliardovým obratem.

Služby pro podnikatele

Toto je zcela nová kategorie a i když možná ne všechny společnsoti jsou fintechové, obecně je tam několik velmi kvalitních fintech projektů.

Český startup

Český startup je nová kategorie, která dává šanci novým firmám/projektům/produktům. Vlastně se jedná o takové černé koně, kteří mají budoucnost teprve před sebou.

Hlasujte

Už jste si vybrali své favority? Potom můžete přidělit hlasy svým favoritům či oblíbencům: hlasování ZIA2020

Zdroj: zia2020

Další doporučené články

Redakce

Katka, Eva, Petr, Vašek a Zdeněk. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce
Více informací Souhlasím
Naše webové stránky využívají technologie remarketingu umožňující návštěvníkům, kteří projevili zájem o naše produkty, ukázat naše reklamy v externích reklamních systémech. Pokud používáte naše stránky, vyjadřujete tím souhlas s využitím souborů cookies podle vašeho nastavení prohlížeče.