Reklama

InvestNight: šest investičních fintechů na jednom místě

15. 11. 2022 – | Doba čtení: 2 min

Zdroj: maxim hopman na unsplash.com

Zajímáte se o investování skrze FinTech? Ať už jste začínající investor, středně pokročilý, nebo jen odborník na akcie, rozhodně byste si měli zapsat do kalendáře datum 22. 11. 2022. V tento den se uskuteční vůbec první ročník InvestNight. Na jednom místě se potkají zástupci širokého spektra investování, protože český FinTech nabízí vše – od klasických investic přes různé crowdfundingové investiční platformy až třeba po alternativní investice. V rámci programu se můžete těšit na inspirativní řečníky, mezi které patří Štěpán Hájek, Vladimír Pikora, Adam Šoukal, Vít Endler, Martin Jaroš a Dominik Bránka.

Hlavním cílem konference je ukázat různé možnosti, jak v době vysoké inflace mohou lidé investovat své úspory. Program je vytvořený speciálně se zaměřením na začínající a středně pokročilé investory. Zaměří se jak na konzervativní způsoby investování, tak i na spekulace.

Události je možné se zúčastnit dvěma způsoby, a to osobně, nebo vzdáleně díky živému streamu. Účast je pro všechny sledující živého streamu zdarma. Osobní účast na eventu stojí 249 Kč. Vstupenky si můžete zakoupit zde.

Program je sestavený z několika částí. První z nich je přednáška Štěpána Hájka, který je analytikem finančních trhů v XTB. Téma jeho přednášky je „Na jakých trzích nyní efektivně investovat“. Další přednášku zaštítí Vladimír Pikora, hlavní ekonom Dluhopisomatu, s tématem investování do dluhopisů. Poslední částí je panelová diskuze na téma alternativní investice. Panelové diskuze se zúčastní Adam Šoukal, CEO Platební instituce Roger, Vít Endler, CEO Fingood, Martin Jaroš, jednatel Portu Gallery, a Dominik Bránka, CEO Coinwage.

Celý program

17.30—18.00 – Registrace účastníků

18.00—18.05 – Úvodní slovo

18.05—18.50 – Na jakých trzích nyní efektivně investovat – Štěpán Hájek, analytik finančních trhů XTB

18.50—19.25 – Investování do dluhopisů – Vladimír Pikora, hlavní ekonom Dluhopisomat

19.25—20.15 – Networking, drobné občerstvení

20.15—21.15 – Alternativní investice, panelová diskuze

  • Krátkodobé investice do faktur – Adam Šoukal, CEO Platební instituce Roger
  • Investiční crowdfunding – Vít Endler, CEO Fingood
  • Investování do sběratelských předmětů – Martin Jaroš, jednatel Portu Gallery
  • Investování do kryptoměn – Dominik Bránka, CEO Coinwage

Kde se InvestNight koná

Prezenčně se můžete zúčastnit na adrese Paralelní Polis, Dělnická, Praha 7 – Holešovice. Zároveň bude probíhat i živý stream, ke kterému se můžete připojit odkudkoliv. 

Organizátoři akce

Mezi hlavní organizátory patří Asociace CTIT, FintreeScienceParty za podpory Evropského fondu pro regionální rozvoj a Ministerstva průmyslu a obchodu. Hlavními partnery akce jsou XTB, Dluhopisomat, Fingood, Portu Gallery, Platební instituce Roger, Česká fintechová asociace a Coinwage. Mediálními partnery jsou Bulios, Roklen 24, TrendWatcher, Klub investorů, Kurzy a Fintech Cowboys.

Další doporučené články

Květen a červen 2024 na FinTechCowboys

Květen a červen 2024 na FinTechCowboys

První půlka roku je za námi. Praha se stala centrem kryptoměnových konferencí: ETH Prague a posléze pompézní BTC Prague dělají ve...
1. 7. 2024 – Doba čtení: 3 min
Nákup zlata za krypto? V CoinBank to jde

Nákup zlata za krypto? V CoinBank to jde

Česká kryptoměnová směnárna a burza CoinBank rozšiřuje portfolio služeb o investici do zlata. Novinku jsme mohli poprvé vidět na BTC Prague 2024....
27. 6. 2024 – Doba čtení: 2 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce