Reklama

iSmlouva se mění na Signi a míří do Evropy

28. 12. 2020 – | Doba čtení: 2 min

signi

Elektronické podepisování, ostatně s ním i celá oblast digitalizace, jsou v posledních letech stále oblíbenější pojmy. A nutno dodat, že současná situace oběma fenoménům ještě dopomohla. Český startup iSmlouva, který se zabývá právě elektronickým podepisováním a digitalizací dokumentů slaví jeden úspěch za druhým, odpovídá na nové výzvy a míří do světa.

Webová aplikace iSmlouva byla spuštěna během loňského roku a svým uživatelům přinesla pohodlnou a efektivní možnost zpracovat, a především podepsat prakticky libovolné dokumenty online. Díky nařízení Evropské unie známém jako eIDAS jsou takto podepsané dokumenty navíc zcela stejně závazné jako jejich papírová obdoba.

Trvalo to téměř rok, než mohla iSmlouva oslavit svých prvních 10 000 podepsaných dokumentů, bylo ale už jasné, že je o digitalizaci velký zájem. A rozhodně nejen u jednotlivců nebo technologických nadšenců. Firmy jako DoDo začaly s iSmlouvou redesignovat své interní procesy a efektivita rostla přímo astronomicky.

iSmlouva už nebyla jenom o podpisech, firmám se najednou nabídla možnost digitalizovat celou svou agendu dokumentů a zefektivnit administrativu. Od milníku 10 tisíc dokumentů pak uplynulo už jen pár měsíců – a číslo bylo dvojnásobné. A růst i nadále pokračuje.

S novými milníky a stále více a více klienty, mezi které dnes patří i taková jména, jako je Rohlík, Remax nebo AXA, ale přicházejí ruku v ruce i nové výzvy. Stále více klientů navíc pravidelně uzavírá obchodní vztahy se zahraničím – a iSmlouva rozhodně chce být u toho. Slovo dalo slovo, a už na leden příštího roku služba chystá kompletní rebranding.

iSmlouva se mění na Signi a svým stávajícím i novým zákazníkům nabídne ještě lepší a komplexnější služby – a především ten nejpohodlnější zážitek elektronického podepisování. Už dnes si webová aplikace poradí s 99 % agendy, která se ve firmách běžně řeší a věříme, že efektivita bude ještě dále narůstat.

Průměrný čas vytvoření, odeslání a podepsání dokumentu s iSmlouvou dnes činí 9 minut, což je číslo, kterému „klasický“ způsob s tužkou papírem, tiskárnou, poštou a skenerem nemůže v žádném případě konkurovat. Věříme, že spokojených klientů ještě násobně přibyde a v roce 2021 se z elektronického podpisu stane prakticky standard pro všechny, kdo rádi pracují chytře a efektivně.

iSmlouva už dnes ovládá 7 jazyků, včetně angličtiny, ruštiny, vietnamštiny, polštiny nebo maďarštiny. Sen o globální službě se tak nepochybně stává realitou.

Další doporučené články

České fintechy na podzim 2023

České fintechy na podzim 2023

Přes prázdniny jsme bedlivě sledovali změny na české fintechové scéně a ve spolupráci s Českou fintechovou asociací jsme na náš přehled dali...
20. 9. 2023 – Doba čtení: 2 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce