Reklama

V aplikaci Equa bank lze nyní vyhledat příjemce platby i podle fotografie

16. 8. 2021 – | Doba čtení: 2 min

počítač a mobil
Zdroj: Corinne Kutz na Unsplash

Pokud si někdo myslí, že v internetových bankovnictvích už nejde nic nového vymyslet, tak se zcela určitě plete. Občas to jsou novinky, které běžný uživatel ani nezaregistruje, ale občas to je funkcionalita, kterou pozná na první pohled. Srpnovou novinkou, kterou přináší Equa bank ve své mobilní aplikaci, je přehlednější a jednodušší vytváření seznamů adresátů plateb – funkcionalita, kterou opravdu pozná a může pro zvýšení svého pohodlí využít každý. Klienti Equa bank si k adresátům plateb nyní mohou pro snazší orientaci například vkládat i fotografie.

Klienti Equa bank si mohou od srpna vytvářet v mobilní aplikaci přehlednější a intuitivní seznam příjemců svých plateb. Mohou si je libovolně pojmenovat – například podle jména a příjmení, přezdívky či jiné identifikace, která pro ně bude nejsnazší pro jejich vyhledání. Najít rychleji toho, komu chtějí poslat peníze, může usnadnit i možnost přidání fotografií k jednotlivým příjemcům plateb v adresáři. A opět to může být jakákoliv fotografie, která jim umožní rychlou identifikaci – tedy fotografie osoby, logo firmy atd.

„Hlavní výhodou nové funkce v mobilní aplikaci Equa bank je, že každý klient si může upravit a uzpůsobit adresář příjemců plateb podle svých potřeb. Usnadní mu to tedy hledání kontaktů při odesílání plateb,“ řekl Jaroslav Antoš, Head of Liability Products, Equa bank.

Zdroj: Equa bank

Nový kontakt na příjemce platby si klient vytvoří snadno – ať již z historie transakcí nebo ho vytvoří zadáním čísla účtu příjemce a přiřazením jména a fotografie. Pokud klient potřebuje někam zaslat potvrzení o provedení platby, má nyní k dispozici jednoduché tlačítko v aplikaci, díky němuž se vygeneruje PDF dokument s potvrzením platby. Jde o další srpnové vylepšení mobilní aplikace Equa bank.

Zdroj: tisková zpráva

Další doporučené články

Co letos chystá investiční konference InvestNight?

Co letos chystá investiční konference InvestNight?

InvestNight, která se koná 6. března 2024, letos slibuje pokrýt spoustu témat od nejnovějších trendů v oblasti tradičních a alternativních investic, optimalizace daní...
22. 2. 2024 – Doba čtení: < 1 min
Alan Pock – jak škálovat podle Investownu

Alan Pock – jak škálovat podle Investownu

Když se podíváme na první rozhovor, který jsme před několika lety dělali se začínajícím startupem Investown, zjistíme, že reálně se...
7. 2. 2024 – Doba čtení: 2 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce