Reklama

Dosh, peníze zpět z každodenních nákupů

28. 3. 2017 – | Doba čtení: < 1

Fintechový startup Dosh oznámily, že v posledním kole financování vybral 2 miliony dolarů. Celková investice do společnosti se tak vyšplhala na více než 6 milionů dolarů.

Dosh říká, že jejich nová aplikace dokáže uživatelům, kteří používají jejich kreditní a debetní karty v rámci svých každodenních aktivit, jako jsou nakupování, stravování, cestování apod., vyhledat extra peníze. Společnost se v současné době připravuje na zahájení uzavřeného beta testování. Dosh již zahrnuje na sto tisíc značek a obchodníků a jeho obchodní platforma zaručuje, že zákazníci ze svých každodenních nákupů okamžitě dostanou peníze zpět.

Dosh vrací peníze zpět do kapes svých zákazníků a podniků podobně jako by používal průlomovou technologii, aby eliminoval zbytečné náklady na reklamu a většinu transakcí. Dosh vyhledává peníze a sleduje je – vytrvale hledá nabídky, aby mohl svým uživatelům vrátit peníze. Žádné odstřihávání kupónů, žádné skenování účtenek, žádné hledání nabídek. Uživatelé Doshe jednoduše utrácejí tak, jak by to běžně dělali, a jen sledují, jak se jim hromadí peníze.

Ryan Wuerch, zakladatel a výkonný ředitel Doshe prohlásil, že jeho výkonný tým pomohl přivést Dosh na trh a přilákat významné investory. Odborné znalosti napříč mnoha různými oblastmi týmu umožnily vyvinout aplikaci a technologický ekosystém, které jsou první svého druhu. Každý den se soustředí na doručování technologie, která jako první na trhu vrací spotřebitelům miliardy dolarů.

Zdroj: Crowdfundinsider.com

Další doporučené články

Neobanka bunq vylepšuje svého genAI asistenta

Neobanka bunq vylepšuje svého genAI asistenta

Nizozemská neobanka bunq vylepšila svého asistenta GenAI Finna tak, aby byl „plně konverzační“, a zavedla produkt cestovního pojištění. Bunq se svými...
17. 5. 2024 – Doba čtení: < 1 min
Velké pokuty pro velké fintechy

Velké pokuty pro velké fintechy

Když se v ČR rozdávají pokuty pro fintechy, nebo dokonce banky, většinou to bývají částky v řáku statisíců nebo jednotek milionů. V nedávné...
15. 5. 2024 – Doba čtení: 2 min
N26 spustila sdílené účty v dalších zemích

N26 spustila sdílené účty v dalších zemích

Digitální banka N26 spustila na začátku dubna funkci Sdílených účtů na nových 21 trzích. Sdílené účty umožňují zákazníkům N26 spravovat...
30. 4. 2024 – Doba čtení: < 1 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce