Reklama

Apple Pay přichází do Brazílie

Apple Pay, mobilní platební platforma pro uživatele zařízení Apple, je teď dostupná i v Brazílii. Stalo se tak díky partnerství společnosti s největším soukromým půjčovatelem v zemi, Itaú Unibanco Holding SA.

6. 4. 2018 – | Doba čtení: < 1

Tento krok přichází poté, co Tim Cook, generální ředitel Apple, na konferenci k finančním výsledům za první čtvrtletí 2018 oznámil, že uživatelé v regionu budou mít brzy možnost této služby využívat. Banka potvrdila, že Apple Pay bude dostupná výhradně držitelům karet Itaú Unibanco, a to na dobu 90 dní.

Platební kartu banky v současné době vlastní asi 1,2 milionů lidí, kteří budou mít možnost nastavit si a používat aplikaci v případě, že vlastní iPhone 6 nebo jakýkoli vyšší model.

Apple Pay je dnes k dispozici většině uživatelů v Evropě, Spojených státech a Velké Británii, stejně jako zákazníkům na Taiwanu, Novém Zélandu, v Singapuru a Japonsku.

Zdroj: BankInovation

Další doporučené články

Neobanka bunq vylepšuje svého genAI asistenta

Neobanka bunq vylepšuje svého genAI asistenta

Nizozemská neobanka bunq vylepšila svého asistenta GenAI Finna tak, aby byl „plně konverzační“, a zavedla produkt cestovního pojištění. Bunq se svými...
17. 5. 2024 – Doba čtení: < 1 min
Velké pokuty pro velké fintechy

Velké pokuty pro velké fintechy

Když se v ČR rozdávají pokuty pro fintechy, nebo dokonce banky, většinou to bývají částky v řáku statisíců nebo jednotek milionů. V nedávné...
15. 5. 2024 – Doba čtení: 2 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce