Reklama

Apple Pay přichází do Brazílie

Apple Pay, mobilní platební platforma pro uživatele zařízení Apple, je teď dostupná i v Brazílii. Stalo se tak díky partnerství společnosti s největším soukromým půjčovatelem v zemi, Itaú Unibanco Holding SA.

6. 4. 2018 – | Doba čtení: < 1

Tento krok přichází poté, co Tim Cook, generální ředitel Apple, na konferenci k finančním výsledům za první čtvrtletí 2018 oznámil, že uživatelé v regionu budou mít brzy možnost této služby využívat. Banka potvrdila, že Apple Pay bude dostupná výhradně držitelům karet Itaú Unibanco, a to na dobu 90 dní.

Platební kartu banky v současné době vlastní asi 1,2 milionů lidí, kteří budou mít možnost nastavit si a používat aplikaci v případě, že vlastní iPhone 6 nebo jakýkoli vyšší model.

Apple Pay je dnes k dispozici většině uživatelů v Evropě, Spojených státech a Velké Británii, stejně jako zákazníkům na Taiwanu, Novém Zélandu, v Singapuru a Japonsku.

Zdroj: BankInovation

Další doporučené články

Jak bojovat proti greenwashingu ve fintechu?

Jak bojovat proti greenwashingu ve fintechu?

Greenwashing čili zveličování, nebo dokonce vytváření falešných ekologicky šetrných aktivit ve společnostech se nevyhýbá ani fintechu. Přestože se o greenwashingu už...
1. 12. 2023 – Doba čtení: 2 min
Allianz žaluje Revolut

Allianz žaluje Revolut

Allianz podniká právní kroky proti společnosti Revolut a požaduje 10,4 milionu liber (13 milionů dolarů). Jádro problému spočívá v tom, že Allianz...
29. 11. 2023 – Doba čtení: < 1 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce