Reklama

Apple si vyrovnává účty se svými protivníky: přichází s funkcí Pay Cash

7. 6. 2017 – | Doba čtení: 2 min

Apple odhalil Pay Cash a ukázal, jakým způsobem hodlá bojovat s PayPal, SquareVenmo na přeplněném trhu s peer-to-peer (P2P) platbami.

S řadou dalších aktualizací mobilního operačního systému iOS 11 bude nová funkce Pay Cash pro iPhony a iPady k dispozici už na podzim tohoto roku.

Uživatelé Apple Pay budou moci odesílat a přijímat platby prostřednictvím zpráv nebo pověří Siri, aby zaplatila danému subjektu za použití kreditní nebo debetní karty, kterou už mají ve své Peněžence (Wallet). Pokud uživatelé obdrží platbu, dostanou peníze na svůj nový účet Apple Pay Cash. Tyto peníze pak mohou použít tak, že je pošlou někomu dalšímu, nakoupí za použití Apple Pay v obchodech, v aplikacích nebo na webu nebo si je převedou z účtu Apple Pay Cash na svůj běžný bankovní účet.

Vylepšení se dočkala také Siri. Apple prozradil, že nasadí nové mužské a ženské hlasy, které budou schopné pracovat s intonací, výškou hlasu, důrazem nebo tempem řeči a také překládat anglická slova a fráze do čínštiny, francouzštiny, němčiny, italštiny a španělštiny.

Siri přichází s návrhy založenými na personalizovaném používání Safari, novinek, e-mailů a zpráv. Protože je schopná učit se témata nebo místa, o které se uživatel zajímá při brouzdání na Safari, bude jim je Siri navrhovat, zatímco budou psát e-maily a zprávy nebo používat další aplikace.

Zdroj: Bankingtech.com

Další doporučené články

Květen 2023 na FinTechCowboys

Květen 2023 na FinTechCowboys

Čas rychle letí, květen zmizel kdesi v nenávratnu a venku už se vše chystá na léto. Ale fintechový svět si zatím ještě...
5. 6. 2023 – Doba čtení: 2 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce