Reklama

Zopa oznámila spolupráci s Airbnb

4. 10. 2016 – | Doba čtení: < 1

Společnost Zopa, která zprostředkovává P2P úvěrové produkty, oznámila velmi zajímavou spolupráci s gigantem sdílené ekonomiky Airbnb.

Airbnb je platforma, která pomáhá obyčejným lidem vydělat peníze navíc tím, že pronajímají svoje byty či domy. Tyto dodatečně vydělané peníze pomáhají pokrývat jejich výdaje či přispívají ke zvýšení životního standardu jejich rodin.

Pokud chcete z nově oznámené spolupráce profitovat, stačí, abyste byl klientem Airbnb a zároveň měl aktivní produkt i u společnosti Zopa. Zopa vyvinula ve své aplikaci jednoduchou funkci, která propojí vaše uživatelské účty na Airbnb a Zopa. Následně už jen stačí, aby se vám v průběhu dalšího půlroku podařilo vydělat na Airbnb minimálně 500 liber a Zopa vám odpustí 50 liber z vašeho dluhu. V případě, že jste úspěšnější a vyděláte aspoň 1000 liber, Zopa vám z dluhu odpustí 100 liber.

Fintechový ekosystém se začíná konsolidovat a vznikají nová partnerství. Důkazem je i tato novinka, která je dle našeho názoru pouze začátkem velkých možností a příležitostí, které před celým fintechovým ekosystémem stojí.

Zdroj: Zopa.com

Další doporučené články

Množství ransomware útoků neustále roste

Množství ransomware útoků neustále roste

Americké ministerstvo financí uvedlo, že finanční instituce loni utratily téměř 1,2 miliardy dolarů za platby související s ransomwarem, přičemž šlo nejčastěji...
18. 11. 2022 – Doba čtení: < 1 min
Visa i Mastercard chystají nové krypto karty

Visa i Mastercard chystají nové krypto karty

Zdá se, že krypto karty se dostávají do centra pozornosti. Binance s Mastercard nedávno v Argentině uvedly kryptoměnovou platební kartu, která umožňuje...
9. 11. 2022 – Doba čtení: 2 min

fintechcowboys

Katka, Eva, Petr, Vašek a Zdeněk. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce