Reklama

Zopa oznámila spolupráci s Airbnb

4. 10. 2016 – | Doba čtení: < 1

Společnost Zopa, která zprostředkovává P2P úvěrové produkty, oznámila velmi zajímavou spolupráci s gigantem sdílené ekonomiky Airbnb.

Airbnb je platforma, která pomáhá obyčejným lidem vydělat peníze navíc tím, že pronajímají svoje byty či domy. Tyto dodatečně vydělané peníze pomáhají pokrývat jejich výdaje či přispívají ke zvýšení životního standardu jejich rodin.

Pokud chcete z nově oznámené spolupráce profitovat, stačí, abyste byl klientem Airbnb a zároveň měl aktivní produkt i u společnosti Zopa. Zopa vyvinula ve své aplikaci jednoduchou funkci, která propojí vaše uživatelské účty na Airbnb a Zopa. Následně už jen stačí, aby se vám v průběhu dalšího půlroku podařilo vydělat na Airbnb minimálně 500 liber a Zopa vám odpustí 50 liber z vašeho dluhu. V případě, že jste úspěšnější a vyděláte aspoň 1000 liber, Zopa vám z dluhu odpustí 100 liber.

Fintechový ekosystém se začíná konsolidovat a vznikají nová partnerství. Důkazem je i tato novinka, která je dle našeho názoru pouze začátkem velkých možností a příležitostí, které před celým fintechovým ekosystémem stojí.

Zdroj: Zopa.com

Další doporučené články

Neobanka bunq vylepšuje svého genAI asistenta

Neobanka bunq vylepšuje svého genAI asistenta

Nizozemská neobanka bunq vylepšila svého asistenta GenAI Finna tak, aby byl „plně konverzační“, a zavedla produkt cestovního pojištění. Bunq se svými...
17. 5. 2024 – Doba čtení: < 1 min
Velké pokuty pro velké fintechy

Velké pokuty pro velké fintechy

Když se v ČR rozdávají pokuty pro fintechy, nebo dokonce banky, většinou to bývají částky v řáku statisíců nebo jednotek milionů. V nedávné...
15. 5. 2024 – Doba čtení: 2 min
N26 spustila sdílené účty v dalších zemích

N26 spustila sdílené účty v dalších zemích

Digitální banka N26 spustila na začátku dubna funkci Sdílených účtů na nových 21 trzích. Sdílené účty umožňují zákazníkům N26 spravovat...
30. 4. 2024 – Doba čtení: < 1 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce