Karetní novinky 1: plaťte a získávejte Bitcoiny

21. 4. 2020 – | Doba čtení: < 1

bitcoin

Koronavirus řádí, ale novinky v karetním světě nezastavil. Krypto startup Fold uzavřel dohodu se společností Visa a společně uvedou na trh kartu, která umožní držitelům získávat Bitcoiny při platbách.
Společnost Fold přišla s nápadem poté, co dostala příležitost připojit se k programu Fintech Fast Track zabývající se platbami.

Nakupující tak mohou sbírat za použití karty místo již klasických nalétaných kilometrů nebo věrnostních bodů Bitcoiny.

Uživatelé mohou utrácet ze svých bitcoinových odměn zakoupením dárkových poukazů k retailovým obchodníkům uvedeným ve Fold aplikaci, nebo je nechat, aby se jejich hodnota zvyšovala stejně jako na spořicím účtu.

CEO společnosti Fold Will Reeves k tomu říká: „V naší společnosti jsme zjistili, že řadu lidí zajímá zapojení se do rostoucí bitcoinové ekonomiky, ale nejsou si jistí, jak začít. Fold usnadní komukoli získat své první bitcoiny, a to pouze používáním Fold karty jako odměnu při každém nákupu.“

Komentář FinTechCowboys: přijít s tím do České republiky, to by bylo něco!!!

Zdroj: finextra.com

Foto: pixabay.com

Další doporučené články

Redakce

Katka, Eva, Petr, Vašek a Zdeněk. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce
Více informací Souhlasím
Naše webové stránky využívají technologie remarketingu umožňující návštěvníkům, kteří projevili zájem o naše produkty, ukázat naše reklamy v externích reklamních systémech. Pokud používáte naše stránky, vyjadřujete tím souhlas s využitím souborů cookies podle vašeho nastavení prohlížeče.