Reklama

Leo Express nově umožňuje platit za jízdenky jedním kliknutím.

Zákazníci mohou platit Twistem na webu i v mobilní aplikaci.

19. 7. 2018 – | Doba čtení: < 1

Evropský dopravce Leo Express rozšiřuje platební metody o Twisto – inovativní platbu na jedno kliknutí. Firma se tak stává vůbec první přepravní společností u nás, která novinku postavenou na principu odložené platby nabídla svým zákazníkům.

Leo Express si od Twista slibuje pohodlnější a rychlejší platbu pro zákazníky, kteří nechtějí vypisovat číslo karty do platební brány či zadávat bankovní převod. Platba Twistem je dostupná jak na webu, tak v mobilní aplikaci.

 „Před nedávnem jsme představili novou mobilní aplikaci, která už usnadnila cestování 30.000 lidem. Teď bude pro naše cestující nakupování jízdenek v mobilu, ale i na webu ještě jednodušší,” říká Peter Köhler, CEO společnosti Leo Express.

Během posledních týdnů využily platbu přes Twisto stovky zákazníků. Dle očekávání Leo Express i Twista bude v budoucnu volit platbu na jeden klik až patnáct procent cestujících.

„Věříme, že díky naší rychlé platbě na jeden klik se ještě více zvýší spokojenost zákazníků Leo Express nakupujících jízdenky online. Twisto ocení především ti zákazníci, kteří nakupují jízdenky z mobilního telefonu a kteří by jinak museli při platbě komplikovaně vyťukávat číslo platební karty, což ve chvíli, kdy pospícháte na vlak, není zrovna pohodlné,”říká Michal Šmída, zakladatel a CEO společnosti Twisto.

Twisto slaví v těchto dnech pět let na trhu, spolupracuje s více než 600 e-shopy z různých kategorií od módy až po zážitky nebo potraviny. Leo Express je jediným vlakovým a autobusovým dopravcem, který platbu Twisto umožňuje. Od počátku firmy firmy službu využilo necelého půl milionu Čechů. Platba Twistem je opravu jednoduchá, a to jak na počítači, tak hlavně na mobilním telefonu. V košíku stačí vybrat Twisto a dát pokračovat. Twisto v tu chvíli zaplatí Leo Express a zákazník jízdenku uhradí do čtrnácti dnů Twistu, a to bez navýšení ceny.

Zdroj: Tisková zpráva

Další doporučené články

Recenze ORBI: nejen naše finance v jedné apce

Recenze ORBI: nejen naše finance v jedné apce

Mezi českými fintechy se před několika měsíci objevil vizuálně zcela jedinečný produkt ORBI. Otevřete si jeho webovky a hned uvidíte slogan...
16. 11. 2023 – Doba čtení: 6 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce