Reklama

Mint, startup pro správu peněz, přichází s čerstvou novinkou, Mintsights

29. 8. 2018 – | Doba čtení: < 1

Mint, vlastněný finančně-softwarovou společností Intuit, aktualizoval podobu své iOS aplikace a nabízí tak nejen elegantní design, ale také zjednodušený pohled na důležité změny ve financích uživatelů.

Mint vyslyšel prosby svých uživatelů a finanční data přenesl do popředí: dostupná jsou teď tak jen na pár kliků. Spolu s těmito změnami společnost zavádí také novou funkci Mintsights, která pomůže uživatelům se zařízeními s operačním systémem iOS převzít kontrolu nad svým rozpočtem. Nástroj využívá finanční data uživatelů k tomu, aby jim nabídl vhled do jejich situace a také způsoby, jak ušetřit.

Mintsights bude pro uživatele iOS spuštěn v příštích měsících a společnost říká, že brzy budou následovat také aktualizace pro Android a webové rozhraní.

Společnost byla založena v roce 2006, velký úspěch zaznamenala, když ji v roce 2009 převzal Intuit. Od doby, co v prosinci 2016 uvedl Mint Bills, nebylo o startupu příliš slyšet, společnost se soustředila na uživatelskou stránku svého byznysu, publikovala články na blogu a přidávala nabídky investic, pojištění a půjček, zaměřených na generaci mileniálů.

Zdroj: BankingTech

Další doporučené články

Jak bojovat proti greenwashingu ve fintechu?

Jak bojovat proti greenwashingu ve fintechu?

Greenwashing čili zveličování, nebo dokonce vytváření falešných ekologicky šetrných aktivit ve společnostech se nevyhýbá ani fintechu. Přestože se o greenwashingu už...
1. 12. 2023 – Doba čtení: 2 min
Allianz žaluje Revolut

Allianz žaluje Revolut

Allianz podniká právní kroky proti společnosti Revolut a požaduje 10,4 milionu liber (13 milionů dolarů). Jádro problému spočívá v tom, že Allianz...
29. 11. 2023 – Doba čtení: < 1 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce