Mint, startup pro správu peněz, přichází s čerstvou novinkou, Mintsights

29. 8. 2018 – | Doba čtení: < 1

Mint, vlastněný finančně-softwarovou společností Intuit, aktualizoval podobu své iOS aplikace a nabízí tak nejen elegantní design, ale také zjednodušený pohled na důležité změny ve financích uživatelů.

Mint vyslyšel prosby svých uživatelů a finanční data přenesl do popředí: dostupná jsou teď tak jen na pár kliků. Spolu s těmito změnami společnost zavádí také novou funkci Mintsights, která pomůže uživatelům se zařízeními s operačním systémem iOS převzít kontrolu nad svým rozpočtem. Nástroj využívá finanční data uživatelů k tomu, aby jim nabídl vhled do jejich situace a také způsoby, jak ušetřit.

Mintsights bude pro uživatele iOS spuštěn v příštích měsících a společnost říká, že brzy budou následovat také aktualizace pro Android a webové rozhraní.

Společnost byla založena v roce 2006, velký úspěch zaznamenala, když ji v roce 2009 převzal Intuit. Od doby, co v prosinci 2016 uvedl Mint Bills, nebylo o startupu příliš slyšet, společnost se soustředila na uživatelskou stránku svého byznysu, publikovala články na blogu a přidávala nabídky investic, pojištění a půjček, zaměřených na generaci mileniálů.

Zdroj: BankingTech

Další doporučené články

Redakce

Katka, Eva, Petr, Vašek a Zdeněk. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce
Více informací Souhlasím
Naše webové stránky využívají technologie remarketingu umožňující návštěvníkům, kteří projevili zájem o naše produkty, ukázat naše reklamy v externích reklamních systémech. Pokud používáte naše stránky, vyjadřujete tím souhlas s využitím souborů cookies podle vašeho nastavení prohlížeče.