NatWest začleňuje do své aplikace technologii Tink PFM

10. 5. 2019 – | Doba čtení: < 1

Britská banka NatWest začleňuje do své mobilní aplikace technologii pro správu osobních financí a obohacování dat od Tink, švédské platformy pro otevřené bankovnictví. 

Technologie Tink, která má zákazníkům bank poskytovat personalizované poradenství založené na jejich transakční historii, bude do aplikace NatWest začleněna do konce letošního roku. 

NatWest je prvním britským partnerem Tink, která se agresivně pustila do expanze na evropský trh poté, co na začátku tohoto roku vybrala 56 milionů euro.

Daniel Kjellén, generální ředitel Tink, řekl: „Partnerství s NatWest je skvělým důkazem kvality naší technologie – a jejího odhodlání vylepšit svoji digitální nabídku a zákaznickou zkušenost.“

Zdroj: Finextra

Další doporučené články

Redakce

Katka, Eva, Petr, Vašek a Zdeněk. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce
Více informací Souhlasím
Naše webové stránky využívají technologie remarketingu umožňující návštěvníkům, kteří projevili zájem o naše produkty, ukázat naše reklamy v externích reklamních systémech. Pokud používáte naše stránky, vyjadřujete tím souhlas s využitím souborů cookies podle vašeho nastavení prohlížeče.