Reklama

PayU a Twisto společně nabídnou odložené online platby

17. 2. 2020 – | Doba čtení: < 1

Výhodnější nakupování pro české zákazníky a díky tomu více příležitostí pro e-shopy přinese nová spolupráce dvou klíčových hráčů v online platbách, PayU a Twisto. Společně spouštějí službu okamžitého nákupu s platbou až do 14 dnů. Kromě pohodlí platby je výhodou, že zákazník platí až ve chvíli, kdy ví, že objednané zboží vyhovuje a chce si jej nechat.

Vše funguje na jedno kliknutí, rychle a jednoduše pro zákazníky i e-shopy. Twisto Pay je nově integrované přímo v platební bráně PayU, kde zákazník buďto zadá platební kartu, nebo se rozhodne vybrat platbu na jedno kliknutí. Nakupující tak nepozná žádný rozdíl, s Twistem dostává možnost pozdějšího zaplacení. Pakliže se ovšem rozhodne objednané zboží vrátit, peníze nemusí řešit.

„Věříme, že přispějeme ke zvýšení popularity trhu s odloženými platbami. Ty se na základě zprávy Global Payments Report v regionu EMEA během dvou let více než zdvojnásobí ze 3 % na 7 %,“ říká Barbora Tyllová, manažerka PayU pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. Dodává: „Rozhodli jsme se spojit síly se společností Twisto, abychom zjednodušili přístup k této inovativní platební metodě všem českým a přeshraničním obchodníkům prodávajícím na našem trhu.“

Nejoblíbenější online platební metodou současnosti je platba kartou, a to i díky inovativním metodám Google Pay a Apple Pay. Zásadní změnou posledních let je ústup dobírky, která je nahrazována modernějšími platbami, mezi které se řadí i Twisto Pay. 

Zjednodušili jsme online nakupování a jenom v České republice nás využilo přes 600 tisíc lidí. Twisto Pay pak nabízí necelá tisícovka e-shopů.  Věříme, že rychlá a bezpečná platba na internetu je klíčová, aby podíl e-commerce stále rostl. Věříme, že díky novému strategickému partnerství s PayU ještě více lidí i e-shopů objeví odložené platby,“ říká Michal Šmída, ředitel Twista.

Twisto Pay s PayU je k dispozici už na prvních e-shopech, Riteli.cz a Yves-Rocher.cz. Byly vybrány jako pilotní klienti a v únoru se nové služby poskytované společně Twisto a PayU postupně rozšíří do dalších českých e-shopů.

Zdroj: payu.cz

Další doporučené články

Duben 2024 na FinTechCowboys

Duben 2024 na FinTechCowboys

Ať už jste v dubnu zažili nové tropické teplotní rekordy nebo vám naopak pomrzla zahrádka, ve fintechu se toho opět událo...
2. 5. 2024 – Doba čtení: 2 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce