Reklama

Plaťte jednoudše a pohodlně s novou službou od Twisto.

29. 8. 2016 – | Doba čtení: < 1

Twisto spustilo novou službu Platba e-mailem. Princip služby je jednoduchý. Zákazník zašle elektronickou podobu faktury či její fotografii na speciální e-mailovou adresu nebo nahraje do svého Twisto účtu. Včasné zaplacení je následně starosti Twisto. Platba e-mailem prošla dvouměsíčním testováním TOP zákazníky a nyní je dostupná zdarma všem, kteří mají u Twista založený účet. Za první dva měsíce Twisto zpracovalo a zaplatilo více než dva tisíce faktur. Firma věří, že její zákazníci budou většinu plateb realizovat přes Twisto a ne internetové bankovnictví.

„Z dat vidíme, že zákazníci nejčastější využívají Platbu e-mailem k uhrazení nákupů na velkých e-shopech, jako je Alza nebo Mall. Podařilo se nám tak najít cestu, jak zákazníkům umožnit nakupovat na všech e-shopech,“ vysvětluje Šmída.

Výhodu nové služby je i fakt, že je napojena na již existující systém Twisto, který je postavený na odložených platbách. Twisto za registrované zákazníky zaplatí, a následně jim částku přidá do měsíčního vyúčtování, které je splatné patnáctý den následujícího měsíce. V rámci svého uživatelského účtu mají zákazníci možnost si platbu měsíčního vyúčtování odložit, pakliže se jim platba zrovna nehodí.

V nejbližších týdnech firma umožní zákazníkům faktury a složenky zasílat také přes komunikační služby Messenger a Viber.

Zdroj: Tisková zpráva Twisto

Další doporučené články

Inbank rozšiřuje na českém trhu své služby

Inbank rozšiřuje na českém trhu své služby

Estonská digitální banka Inbank rozšiřuje své portfolio a představuje nové možnosti vkladových účtů a osobních půjček. Tyto služby jsou dalším krokem v úsilí...
13. 6. 2024 – Doba čtení: 2 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce