Reklama

Plaťte jednoudše a pohodlně s novou službou od Twisto.

29. 8. 2016 – | Doba čtení: < 1

Twisto spustilo novou službu Platba e-mailem. Princip služby je jednoduchý. Zákazník zašle elektronickou podobu faktury či její fotografii na speciální e-mailovou adresu nebo nahraje do svého Twisto účtu. Včasné zaplacení je následně starosti Twisto. Platba e-mailem prošla dvouměsíčním testováním TOP zákazníky a nyní je dostupná zdarma všem, kteří mají u Twista založený účet. Za první dva měsíce Twisto zpracovalo a zaplatilo více než dva tisíce faktur. Firma věří, že její zákazníci budou většinu plateb realizovat přes Twisto a ne internetové bankovnictví.

„Z dat vidíme, že zákazníci nejčastější využívají Platbu e-mailem k uhrazení nákupů na velkých e-shopech, jako je Alza nebo Mall. Podařilo se nám tak najít cestu, jak zákazníkům umožnit nakupovat na všech e-shopech,“ vysvětluje Šmída.

Výhodu nové služby je i fakt, že je napojena na již existující systém Twisto, který je postavený na odložených platbách. Twisto za registrované zákazníky zaplatí, a následně jim částku přidá do měsíčního vyúčtování, které je splatné patnáctý den následujícího měsíce. V rámci svého uživatelského účtu mají zákazníci možnost si platbu měsíčního vyúčtování odložit, pakliže se jim platba zrovna nehodí.

V nejbližších týdnech firma umožní zákazníkům faktury a složenky zasílat také přes komunikační služby Messenger a Viber.

Zdroj: Tisková zpráva Twisto

Další doporučené články

Listopad 2022 na FinTechCowboys

Listopad 2022 na FinTechCowboys

Poslední týdny světem fintechu, přesněji řečeno světem blockchainu, stále rezonuje krach společnosti FTX, který postupně doléhá na další velké hráče...
30. 11. 2022 – Doba čtení: 3 min

fintechcowboys

Katka, Eva, Petr, Vašek a Zdeněk. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce