POMOZTE DĚTEM

10. 4. 2020 – | Doba čtení: < 1

pomozte detem

Koronavirus nezpůsobil komplikace jen summitům a eventům, ale také dobročiným akcím. Jednou z nich je Pomozte dětem – sbírka, která je dlouhodobě spojená s Velikonocemi. Jenže nastala nová doba a Velikonoce budou digitální. Na pomoc tedy přišla digitální řešení a v Trigamě jsme připravili jednoduchou webovou aplikaci poslivajicko.cz, která lidem umožní si namalovat vlastní velikonoční vajíčko kombinováním různých šablon. Vajíčko pak můžete snadno sdílet svým známým a kontaktům a také můžete přispět na vlastní sbírku.

vajicko

Partnery sbírky pomoztedetem.cz akce jsou Česká televize, MONETA Money bank, Nadace rozvoje občanské společnosti. Aplikaci na kreslení vajíček a přispívání na sbírku v šibeničním termínu připravila Trigama International.

Ukázku vajíčka najdete zde.

Klidné Velikonoce přeje redakce FinTechCowboys.

Další doporučené články

Více informací Souhlasím
Naše webové stránky využívají technologie remarketingu umožňující návštěvníkům, kteří projevili zájem o naše produkty, ukázat naše reklamy v externích reklamních systémech. Pokud používáte naše stránky, vyjadřujete tím souhlas s využitím souborů cookies podle vašeho nastavení prohlížeče.