Reklama

Pouze 4 % bank jsou připravena na umělou inteligenci! Změní to konference AI transformace financí?

19. 4. 2024 – | Doba čtení: 2 min

Finanční svět vstupuje do éry umělé inteligence, ale málokdo má jasnou strategii. To dokazuje také World Retail Banking Report 2024, podle kterého jsou pouze 4 % bank připravena na „AI transformaci“ poháněnou generativní AI. Udělejte krok do budoucnosti s předními odborníky, nejnovějšími případovými studiemi a inspirativními diskuzemi. Zúčastněte se konference AI transformace financí, kterou přináší Česká asociace umělé inteligence.

Finanční revoluce začíná s AI

Know-how, data, případové studie i nejmodernější AI technologie. Nejen to přinese strategická konference, která proběhne dne 29. dubna od 9:00 v enforum event space (Komplex Rustonka – budova R3 Sokolovská 695/115b 186 00 Praha 8 – Karlín) v pražském Karlíně. Na místě se setkají zástupci bankovního sektoru, AI odborníci, fintech startupy, poradenské společnosti, ekonomové a technologičtí nadšenci.

Účastníci se mohou těšit na několik přednášek a panelové diskuze se zajímavými osobnostmi ze světa AI i financí. Na programu nechybí jména jako:

Program, který začíná networkingovou snídaní, obohacujeme ještě o další zajímavá témata a přednášky. Partnerem konference je Česká fintechová asociace.

Vstupenky do budoucnosti peněz

Budoucnost financí jde ruku v ruce s možnostmi a výzvami, které umělá inteligence přináší. Přijďte odhalit nečekané do enforum event space již 29. dubna od 9:00. Vstupenky jsou k dispozici již nyní na GoOut za částku 2 750 Kč.

O asociaci

Česká asociace umělé inteligence je s více než 150 firemními členy největší česká iniciativa podporující rozvoj a vzdělávání v oblasti umělé inteligence. Veškeré další informace jsou k dispozici na adrese asociace.ai

Další doporučené články

Neobanka bunq vylepšuje svého genAI asistenta

Neobanka bunq vylepšuje svého genAI asistenta

Nizozemská neobanka bunq vylepšila svého asistenta GenAI Finna tak, aby byl „plně konverzační“, a zavedla produkt cestovního pojištění. Bunq se svými...
17. 5. 2024 – Doba čtení: < 1 min
Velké pokuty pro velké fintechy

Velké pokuty pro velké fintechy

Když se v ČR rozdávají pokuty pro fintechy, nebo dokonce banky, většinou to bývají částky v řáku statisíců nebo jednotek milionů. V nedávné...
15. 5. 2024 – Doba čtení: 2 min

Julia Gorbatiuc

má dlouhodobé zkušenosti z bankovnictví, ale v poslední době dává přednost práci pro start-upy

Další články autora