Reklama

Revolut: krypto a zlato pro všechny

7. 4. 2020 – | Doba čtení: 2 min

revolut

Kryptoměny vznikly jako alternativa ke skutečným penězům po finanční krizi v roce 2008 a podobná situace nastává i dnes. Revolut se proto rozhodl dát všem svým zákazníkům příležitost prozkoumat různé způsoby diverzifikace portfolia, včetně kryptoměn, právě teď.

Revolut uživatelům nabízí tři plány – Standard, který je zdarma, a dva placené: Premium a Metal. Placené mají více funkcionalit, ale Revolut některé z nich koncem dubna nabídne i uživatelům služby Standard.

Ceny obchodování s kryptoměnami v plánu Standard budou stejné jako pro uživatele služby Premium a Metal. To znamená 1,5% paušální poplatek za obchod pro všechny. V květnu se tento paušální poplatek zvýší na 2,5 % za transakci pro všechny uživatele plánu Standard (ale zůstane 1,5% pro uživatele plánu Premium a Metal).

Uživatelé plánu Standard dále získají možnost obchodovat se zlatem s paušálním poplatkem ve výši 1,50% za transakci. Jedná se o novinku, kterou mají k dispozici stávající platící klienti. Uživatelé plánu Premium a Metal budou stále moci obchodovat se zlatem za výhodnější paušální poplatek 0,25% za transakci.

Pro klienty, kteří by chtěli dlouhodobě obchodovat s krytoměnami či zlatem je tedy výhodnější přejít na některý z placených plánů, což ostatně je asi i jeden z cílů této akce.

revolut

Minulý měsíc také Revolut začal komunikovat postupný redesign svého loga a téměř ikonické značky R – nový styl možná již zřejmě nebude tak hravý, ale bude jednodušší a vizuálně čistší a společnost ho začne postupně uvolňovat do světa. Na funkčnosti či ceny to snad vliv mít nebude 🙂

Zdroj: tisková zpráva

Další doporučené články

Množství ransomware útoků neustále roste

Množství ransomware útoků neustále roste

Americké ministerstvo financí uvedlo, že finanční instituce loni utratily téměř 1,2 miliardy dolarů za platby související s ransomwarem, přičemž šlo nejčastěji...
18. 11. 2022 – Doba čtení: < 1 min
Visa i Mastercard chystají nové krypto karty

Visa i Mastercard chystají nové krypto karty

Zdá se, že krypto karty se dostávají do centra pozornosti. Binance s Mastercard nedávno v Argentině uvedly kryptoměnovou platební kartu, která umožňuje...
9. 11. 2022 – Doba čtení: 2 min

fintechcowboys

Katka, Eva, Petr, Vašek a Zdeněk. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce