Reklama

Revolut: krypto a zlato pro všechny

7. 4. 2020 – | Doba čtení: 2 min

revolut

Kryptoměny vznikly jako alternativa ke skutečným penězům po finanční krizi v roce 2008 a podobná situace nastává i dnes. Revolut se proto rozhodl dát všem svým zákazníkům příležitost prozkoumat různé způsoby diverzifikace portfolia, včetně kryptoměn, právě teď.

Revolut uživatelům nabízí tři plány – Standard, který je zdarma, a dva placené: Premium a Metal. Placené mají více funkcionalit, ale Revolut některé z nich koncem dubna nabídne i uživatelům služby Standard.

Ceny obchodování s kryptoměnami v plánu Standard budou stejné jako pro uživatele služby Premium a Metal. To znamená 1,5% paušální poplatek za obchod pro všechny. V květnu se tento paušální poplatek zvýší na 2,5 % za transakci pro všechny uživatele plánu Standard (ale zůstane 1,5% pro uživatele plánu Premium a Metal).

Uživatelé plánu Standard dále získají možnost obchodovat se zlatem s paušálním poplatkem ve výši 1,50% za transakci. Jedná se o novinku, kterou mají k dispozici stávající platící klienti. Uživatelé plánu Premium a Metal budou stále moci obchodovat se zlatem za výhodnější paušální poplatek 0,25% za transakci.

Pro klienty, kteří by chtěli dlouhodobě obchodovat s krytoměnami či zlatem je tedy výhodnější přejít na některý z placených plánů, což ostatně je asi i jeden z cílů této akce.

revolut

Minulý měsíc také Revolut začal komunikovat postupný redesign svého loga a téměř ikonické značky R – nový styl možná již zřejmě nebude tak hravý, ale bude jednodušší a vizuálně čistší a společnost ho začne postupně uvolňovat do světa. Na funkčnosti či ceny to snad vliv mít nebude 🙂

Zdroj: tisková zpráva

Další doporučené články

Neobanka bunq vylepšuje svého genAI asistenta

Neobanka bunq vylepšuje svého genAI asistenta

Nizozemská neobanka bunq vylepšila svého asistenta GenAI Finna tak, aby byl „plně konverzační“, a zavedla produkt cestovního pojištění. Bunq se svými...
17. 5. 2024 – Doba čtení: < 1 min
Velké pokuty pro velké fintechy

Velké pokuty pro velké fintechy

Když se v ČR rozdávají pokuty pro fintechy, nebo dokonce banky, většinou to bývají částky v řáku statisíců nebo jednotek milionů. V nedávné...
15. 5. 2024 – Doba čtení: 2 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce