Reklama

Revolut pomůže získat v e-shopu lepší cenu

17. 5. 2021 – | Doba čtení: < 1

sleva
Zdroj: Artem Beliaikin na Unsplash

Revolut přináší svým klientům novou vychytávku a přidává do prohlížeče Chrome rozšíření, které zákazníkům pomáhá získat slevy při online nákupech. Revolut Shopper Chrome totiž automaticky vyhledá a použije nejlepší slevový kód u pokladny řady internetových obchodů. Zákazníci mohou také získat cashback na svůj Revolut účet, pokud nakupují u partnerů společnosti.

Před několika dny jsme psali o jiném rozšíření do prohlížeče od Podpořit.cz, které upozorňuje na možnost vykonání dobrého skutku, zatímco rozšíření od Revolutu je postavené pro automatické získání lepší ceny. Rozšíření do prohlížeče si každý může stáhnout zcela zdarma. Uživatel se následně musí v rozšíření ověřit čili vlastně přihlásit do svého Revolut účtu.

V současné době spolupracuje s Revolutem asi 5000 webových obchodů. Služba primárně pomáhá při přechodu k pokladně. Revolut Shopper totiž v té chvíli vyhledá promo kódy příslušného obchodníka a automaticky použije ten s největší slevou. Klepnutím na ikonu Revolut v poli s číslem karty se následně automaticky vyplní údaje o kartě.

Služba také umožňuje nakupovat pomocí jednorázových virtuálních karet Revolut. To jsou karty, které se po jedné provedené transakci samy zničí. K dispozici jsou také víceúčelové virtuální karty, takže uživatelé si mohou nastavit jednu kartu pro konkrétní obchod, předplatné nebo typ výdajů. Oba tyto způsoby mají zvyšovat bezpečnost nakupování na internetu.

Podobný krok udělala v loňském roce společnost PayPal, která uzavřela dohodu za 4 miliardy dolarů na koupi Honey Science Corporation, což je firma stojící za podobným rozšířením prohlížeče a také aplikací, která pomáhá lidem najít online nákupní odměny a nabídky.

Služba samozřejmě nefunguje při prohlížení webu v anonymním režimu a také je citlivá na promazání cookies, ale to už asi jsou omezení, která běžným uživatelům nemohou vadit.

Zdroj: revolut.com, finextra.com

Další doporučené články

Argentina zavedla povinnou registraci krypto firem

Argentina zavedla povinnou registraci krypto firem

Poslední krok Argentiny k prosazení registračních požadavků pro společnosti s kryptoměnami vyvolal diskuse v globální kryptoměnové komunitě. Iniciativa, kterou vedla Comisión Nacional de...
10. 4. 2024 – Doba čtení: < 1 min
Společnost Robinhood uvádí na trh kreditní kartu

Společnost Robinhood uvádí na trh kreditní kartu

Společnost Robinhood, která se specializuje na obchodování s akciemi, pokračuje v expanzi mimo svoji původní oblast a uvádí na trh kreditní kartu s řadou...
8. 4. 2024 – Doba čtení: < 1 min
Březen 2023 na FinTechCowboys

Březen 2023 na FinTechCowboys

Velikonoce skončily a místo drahých vajíček tu tentokrát máme drahý bitcoin. Také jste si nějaký koupili? A do vlastní peněženky, nebo vám...
3. 4. 2024 – Doba čtení: 3 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce