Reklama

Revolut přechází trvale na model home office

25. 2. 2021 – | Doba čtení: < 1

home office

Revolut se rozhodl přesunout většinu ze svých dvou tisíc zaměstnanců trvale do modelu vzdáleného pracoviště a zahájil přeměnu 70% svých kanceláří na tzv. Rev Labs, tedy sdílená pracoviště pro týmovou práci a výměnu znalostí.

Od konce března 2020 pracují všichni zaměstnanci Revolutu z domova s minimálním ovlivněním služeb společnosti. Během pandemie koronaviru společnost úspěšně odstartovala na třech nových trzích – v USA, Austrálii a Japonsku, a uvedla na trh nové produkty včetně juniorských účtů a obchodování s komoditami po celém světě.

Podle průzkumu společnosti se zaměstnanci adaptovali na tento druh práce bez potíží, u většiny se nezměnila produktivita práce a nedošlo ani k negativnímu ovlivnění týmové spolupráce. Dvě třetiny zaměstnanců nicméně uvedly, že mají zájem o možnost přijít do kanceláře dle svého uvážení kvůli sociálním vazbám a sdílení informací a zkušeností přímo s kolegy.

Nový formát Rev Labs by měl tuto potřebu vykrýt. Poskytne navíc prostor pro kreativní myšlení, brainstorming, školení a týmovou práci a zajistí také tiché zóny a prostor pro externí setkání. V průběhu roku 2021 vzniknou nové Rev Labs kanceláře a stávající se budou na tento model postupně přetvářet.

Zdroj: finextra.com

Foto: od Standsome Worklifestyle na Unsplash

Další doporučené články

Množství ransomware útoků neustále roste

Množství ransomware útoků neustále roste

Americké ministerstvo financí uvedlo, že finanční instituce loni utratily téměř 1,2 miliardy dolarů za platby související s ransomwarem, přičemž šlo nejčastěji...
18. 11. 2022 – Doba čtení: < 1 min
Visa i Mastercard chystají nové krypto karty

Visa i Mastercard chystají nové krypto karty

Zdá se, že krypto karty se dostávají do centra pozornosti. Binance s Mastercard nedávno v Argentině uvedly kryptoměnovou platební kartu, která umožňuje...
9. 11. 2022 – Doba čtení: 2 min

fintechcowboys

Katka, Eva, Petr, Vašek a Zdeněk. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce