Reklama

T-Wallet, mobilní platby z dílny Sony

27. 12. 2016 – | Doba čtení: < 1

Na poli mobilních plateb máme v současné době dva silné hráče – ApplePay a AndroidPay. Postupně se však objevují i další následovníci, hlavně z prostředí mobilních operátorů, kteří v bezkontaktních mobilních platbách vidí velký potenciál. Poslední počin přichází z dílny Sony Mobile Communications, která oznámila, že na Tchaj-wanu začíná s pilotním provozem mobilních plateb, a sice plateb prostřednictvím t-Wallet.

Sony si pro partnerství vybrala firmu Taiwan Mobile Payment (TWMP) a zároveň o možné spolupráci jedná i s dalšími tchaj-wanskými bankami.

Další doporučené články

Neobanka bunq vylepšuje svého genAI asistenta

Neobanka bunq vylepšuje svého genAI asistenta

Nizozemská neobanka bunq vylepšila svého asistenta GenAI Finna tak, aby byl „plně konverzační“, a zavedla produkt cestovního pojištění. Bunq se svými...
17. 5. 2024 – Doba čtení: < 1 min
Velké pokuty pro velké fintechy

Velké pokuty pro velké fintechy

Když se v ČR rozdávají pokuty pro fintechy, nebo dokonce banky, většinou to bývají částky v řáku statisíců nebo jednotek milionů. V nedávné...
15. 5. 2024 – Doba čtení: 2 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce