Reklama

To The Moon: mobilní tarif s kryptopeněženkou

13. 11. 2020 – | Doba čtení: 2 min

to the moon

To The Moon je britská mobilní síť zaměřená na trendy budoucnosti. V současné době společnost zahájila ve Velké Británii svou inovativní mobilní fintech službu – flexibilní tarify spojené s kryptopeněženkou v rámci jedné aplikace.

Novinka přichází v době, kdy je mobilní zařízení pro každodenní život důležitější než kdy předtím. Společnost To The Moon dává svým zákazníkům úplnou kontrolu nad jejich mobilními službami. Rozsáhlá škála datových balíčků klientům společnosti umožňuje vybrat si přesně to, co na základě svých specifických požadavků chtějí platit.

Nová mobilní služba bude, s přihlédnutím k budoucím trendům, zároveň obsahovat integrovanou kryptopeněženku. Tato funkcionalita, jako první na světě, umožní zákazníkům bezproblémově a bezpečně spravovat finanční prostředky a mobilní služby v rámci jedné aplikace. Přístupnost a jednoduchost aplikace umožní zákazníkům bezpečný vstup do světa kryptoměn.

Peněženka bude podporovat 18 kryptoměn, například Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash a další.

CEO společnosti To The Moon, Andy Hallam, uvedl, že snahou společnosti je umožnit zákazníkům být lépe připraveni pro budoucnost, než je tomu dnes. „Letošní rok ukázal, jak nejistá může být budoucnost. Chceme odstranit část této nejistoty tím, že našim zákazníkům poskytneme větší flexibilitu a moc vybrat si, za jaké mobilní služby platí, aniž by byli vázáni dlouhodobým závazkem.“

„Navíc jsme přesvědčeni, že kryptoměny jsou budoucnost. Abychom to podpořili, umožňujeme našim mobilním zákazníkům ve Velké Británii vůbec poprvé spravovat mobilní služby a kryptopeněženku v rámci jednoho ekosystému. Tato „fintel“ kombinace je spolu s naší zákaznickou podporou v rámci aplikace jen začátkem naší cesty jako značky, která to myslí s budoucností vážně.“

Flexibilní balíčky, které vyhovují všem potřebám
To The Moon využívá svůj vztah s britskou sítí číslo jedna, EE, aby nabídla svým zákazníkům nejrychlejší připojení, s balíčky, které vyhoví všem. Balíčky začínají na 6 librách za 2GB dat a postupně rostou až na 25 liber za 50GB. Uživatelé si mohou vybrat přesné množství dat, které potřebují. Zákazníci budou také moci využívat neomezené volání a SMS ve Spojeném království, stejně jako inkluzivní roaming v rámci EU, pokud to podmínky umožňují. To The Moon dává britským zákazníkům možnost vyzkoušet si tyto služby zdarma, pokud se zaregistrují na sedmidenní zkušební verzi.

První spojení mobilních služeb a fintechu
To The Moon přinese svým zákazníkům jedinečnou schopnost bezpečně spravovat kryptopeněženku ze stejného místa jako mobilní služby. Zákazníci se budou moci seznámit s rozhraním To The Moon, různými kryptoměnami a jejich sazbami a s plnou funkčností kryptopeněženky, která bude k dispozici do konce listopadu.

Zdroj: finextra.com, https://tothemoonmobile.com/

Foto: od Luke Stackpoole na Unsplash

Další doporučené články

Červenec 2022 na FinTechCowboys

Červenec 2022 na FinTechCowboys

Letní prázdniny se nám přehouply do druhé poloviny, ale ve fintechu nic jako prázdniny neexistuje, proto vám i tentokrát shrneme nejzajímavější...
3. 8. 2022 – Doba čtení: 2 min
Společnost Barclays bude hostit CBDC hackathon

Společnost Barclays bude hostit CBDC hackathon

Společnost Barclays oznámila, že v září uspořádá „Barclays CBDC Hackathon 2022“, aby podpořila vznik nových technologií ve velkých bankách. Cílem akce...
27. 7. 2022 – Doba čtení: < 1 min

fintechcowboys

Katka, Eva, Petr, Vašek a Zdeněk. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce