Trisbee jako první český startup na mezinárodní crowdfundingové platformě Seedrs

11. 3. 2020 – | Doba čtení: < 1

trisbee logo

Českému startupu Trisbee se jako prvnímu podařilo dostat mezi mezinárodní elitu startupů – na anglickou crowdfundingovou platformu Seedrs. Dostat se na takovou platformu není běžné a doposud se to nikomu z české startupové scény nepodařilo.

Historická úspěšnost kampaní Seedrs a cíle jejích investorů se shodují s okruhem zaměření společnosti Trisbee, a tím je právě fintechové prostředí. Tento krok má za cíl především zviditelnění jména Trisbee v mezinárodním měřítku a pomoc s expanzí do zahraničí – především do Německu, Itálie a Španělska.

Rozhodnutí jít právě do Seedrs se vyplatilo hned prvních pár dní od spuštění kampaně, a to tzv. „overfundingem“, kdy Trisbee získalo €250 000 s více než 60 investory ze Seedrs.

Kampaň na platformě Seedrs stále probíhá a investoři ve fintech prostředí mají možnost připojit se k ostatním, kteří naplnili cíl již ke 106 % s více než 120 investory po celém světe.

Kampaň končí 31.3.2020.

Komentář FinTechCowboys: zájemci o investování se mohou podívat na stávající kampaň na seedrs.com/trisbee a ostatní, kteří naopak sháníte investici si zase můžete prohlédnout tento crowdfundingový portál jako takový Seedrs.com.

Zdroj: tisková zpráva

Další doporučené články

Redakce

Katka, Eva, Petr, Vašek a Zdeněk. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce
Více informací Souhlasím
Naše webové stránky využívají technologie remarketingu umožňující návštěvníkům, kteří projevili zájem o naše produkty, ukázat naše reklamy v externích reklamních systémech. Pokud používáte naše stránky, vyjadřujete tím souhlas s využitím souborů cookies podle vašeho nastavení prohlížeče.