Reklama

Trisbee jako první český startup na mezinárodní crowdfundingové platformě Seedrs

11. 3. 2020 – | Doba čtení: < 1

trisbee logo

Českému startupu Trisbee se jako prvnímu podařilo dostat mezi mezinárodní elitu startupů – na anglickou crowdfundingovou platformu Seedrs. Dostat se na takovou platformu není běžné a doposud se to nikomu z české startupové scény nepodařilo.

Historická úspěšnost kampaní Seedrs a cíle jejích investorů se shodují s okruhem zaměření společnosti Trisbee, a tím je právě fintechové prostředí. Tento krok má za cíl především zviditelnění jména Trisbee v mezinárodním měřítku a pomoc s expanzí do zahraničí – především do Německu, Itálie a Španělska.

Rozhodnutí jít právě do Seedrs se vyplatilo hned prvních pár dní od spuštění kampaně, a to tzv. „overfundingem“, kdy Trisbee získalo €250 000 s více než 60 investory ze Seedrs.

Kampaň na platformě Seedrs stále probíhá a investoři ve fintech prostředí mají možnost připojit se k ostatním, kteří naplnili cíl již ke 106 % s více než 120 investory po celém světe.

Kampaň končí 31.3.2020.

Komentář FinTechCowboys: zájemci o investování se mohou podívat na stávající kampaň na seedrs.com/trisbee a ostatní, kteří naopak sháníte investici si zase můžete prohlédnout tento crowdfundingový portál jako takový Seedrs.com.

Zdroj: tisková zpráva

Další doporučené články

Listopad 2022 na FinTechCowboys

Listopad 2022 na FinTechCowboys

Poslední týdny světem fintechu, přesněji řečeno světem blockchainu, stále rezonuje krach společnosti FTX, který postupně doléhá na další velké hráče...
30. 11. 2022 – Doba čtení: 3 min

fintechcowboys

Katka, Eva, Petr, Vašek a Zdeněk. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce