Reklama

Twisto s NFCtron vyráží na letní festivaly – budou tam nabízet jednodušší placení

20. 6. 2023 – | Doba čtení: 2 min

Zdroj: midjourney

Platit na festivalech jednoduše, digitálně a bezpečně – to je cílem fintechu Twisto, který oznámil spolupráci se společností NFCtron, jež na festivalech a koncertech zajišťuje cashless platby prostřednictvím platebních náramků a nově i platby platebními kartami s využitím technologie NFCtron Pay – pomocí terminálu v mobilu. Návštěvníci kulturních událostí budou moci svůj náramek propojit s Twistem a platit za útratu až po akci, místo dobíjení kreditu předem. Dále Twisto nabízí na několika platformách možnost rozložit si platbu za vstupenky na vybrané festivaly na třetiny.

NFCtron dodává na festivaly a koncerty platební systémy, včetně cashless plateb prostřednictvím čipů a náramků. Na ty si návštěvníci předem posílají peníze a pak je případně ještě dobíjejí přímo na akci, kde s nimi platí například za občerstvení. Nyní dostanou možnost náramek spojit se svým Twisto účtem a útratu z festivalu zaplatit až po jeho skončení.

„Nyní jsme spojili síly s NFCtron, abychom nabídli pohodlnější způsob, jak platit přímo na festivalech a koncertech. Na ty většinou míří mladí lidé, kteří mají k moderním platebním metodám blízko, pro Twisto tak tyto kulturní události představují velkou příležitost,“ komentuje spolupráci Jan Hanzlík, country manager Twista pro Českou republiku.

„Placení s NFCtron přináší výhody jak návštěvníkům, tak organizátorům festivalů. Rychlejší platba, méně front, vyšší bezpečnost a kontrola. Díky Twistu nyní dokážeme návštěvníkům placení ještě zjednodušit tím, že si náramek dobijí přes Twisto účet a neblokují si vlastní peníze. Způsob, jak zákazník zaplatí svoji skutečnou útratu, si po festivalu zvolí ve svém Twisto účtu. Je to pohodlné a naprosto bezpečné,“ vysvětluje spolupráci Václav Jaroš, zakladatel NFCtron.

Vstupenky na třetiny

Nákup vstupenek na třetiny od Twista umožňuje rozdělit si platbu za vstupenky nad 1 500 Kč na tři splátky bez navýšení. Rozložení plateb už implementoval portál GoOut pro předprodej vstupenek na festival Rock for People, aktuálně je dostupné i pro Colours of Ostrava nebo Mácháč. GoOut nasazením nové platební metody zaznamenal zvýšení obratu z BNPL plateb o 60 % a počet schválených nákupů o 11 %. Nově nákup na třetiny od Twista nasadil portál Ticketstream například pro festival Beats for Love nebo Hrady CZ a také Ticketportal.

Aby Twisto podpořilo své uživatele v návštěvách letních festivalů, spustí ve své aplikaci novou sekci Festivaluj s Twistem. V ní najdou všechny akce, na kterých lze Twisto využít, a tipy, jak platit rychleji a bezpečněji.

Zdroj: tisková zpráva

Další doporučené články

Co letos chystá investiční konference InvestNight?

Co letos chystá investiční konference InvestNight?

InvestNight, která se koná 6. března 2024, letos slibuje pokrýt spoustu témat od nejnovějších trendů v oblasti tradičních a alternativních investic, optimalizace daní...
22. 2. 2024 – Doba čtení: < 1 min
Alan Pock – jak škálovat podle Investownu

Alan Pock – jak škálovat podle Investownu

Když se podíváme na první rozhovor, který jsme před několika lety dělali se začínajícím startupem Investown, zjistíme, že reálně se...
7. 2. 2024 – Doba čtení: 2 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce