Reklama

Twisto vstupuje do nového segmentu – od teď si během pár vteřin koupíte na jeden klik i letenky na portálu www.studentagency.cz

9. 9. 2019 – | Doba čtení: 2 min

Dlouho očekávaný vstup do zcela nového segmentu – letecké přepravy – je konečně tady. Twisto Pay,inovativní platba na jedno kliknutí, je nově dostupná na portálu společnosti STUDENT AGENCY. Tento způsob úhrady postavený na principu odložené platby mimo jiné slibuje rychlejší a pohodlnější objednávání pro zákazníky, kteří nemusí vypisovat čísla z karty do platební brány, případně zadávat bankovní převod.

Twisto Pay se bude nejvíce hodit těm zákazníkům, kteří chtějí nakupovat letenky v časově omezených akcích, a ocení jej tehdy, když je za inzerovanou cenu k dispozici pouze pár kusů. Jednoduše v případech, kdy rozhoduje o úspěchu nákupu i pár vteřin. Portál www.studentagency.cz se tímto zařadil jako první letenkový web mezi zhruba 900 e-shopů, ve kterých je dnes možné s Twistem snadno zaplatit na jeden klik. 

Koupit si letenky v ten nejvýhodnější moment nikdy nebylo snazší. Jejich cena se může měnit nejen každým dnem, ale i hodinou, a proto integrace Twisto Pay na portál společnosti STUDENT AGENCY zpřístupní všem zákazníkům letenky za tu nejnižší možnou cenu. Už se nemusí rozhodovat podle toho, jestli je čeká ještě nějaký důležitý výdaj nebo výplata dorazí až za týden. S Twistem si letenky koupí v tu nejlepší chvíli bez jakýchkoli průtahů a zaplatí až za dva týdny, případně v půlce příštího měsíce, pakliže má zákazník Twisto účet.

„Platba Twistem je opravu jednoduchá, proto ji vyzkoušelo už více než 600 tisíc Čechů a nabízí ji přes 900 e-shopů. Jsme rádi, že jsme se zalíbili také STUDENT AGENCY, kde Twisto Pay reálně ušetří peníze velké spoustě zákazníků. V košíku stačí vybrat Twisto a dát pokračovat. Twisto v tu chvíli zaplatí STUDENT AGENCY a letenky jsou vaše. V době, kdy o ceně letenky rozhoduje každá vteřina, toto vnímáme jako obří výhodu pro zákazníky,“vysvětluje mechanismus placení s Twistem Michal Šmída, jeho zakladatel a CEO.

„Naši zákazníci jsou u nás na prvním místě a vždy přemýšlíme nad tím, jestli jim naše služby a samotný nákup můžeme ještě nějak zpříjemnit a zjednodušit. Přidání Twista mezi platební metody vnímám jako nespornou konkurenční výhodu a posun vpřed, protože reálně zpřístupní naše letenky větší skupině lidí, kteří si je promeškáním té nejvýhodnější nabídky nemohli v danou chvíli dovolit,“ říká Věra Janičinová, obchodní ředitelka společnosti STUDENT AGENCY.Protože navázání této spolupráce vnímají obě společnosti jako velký krok, přichystaly si pro své zákazníky také několik doprovodných akcí. Od druhé poloviny září poběží kampaň, kdy lidé, kteří si nově založí účet u Twista, obdrží vouchery na vstup do letištního salonku od partnera společnosti MasterCard. Zkrátka nepřijdou ani stávající zákazníci Twista, pro které je připravena sleva na letenky v hodnotě 200 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Další doporučené články

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce