Reklama

U.S.Bank a Zelle personalizují platby pomocí e-pohlednice

17. 12. 2020 – | Doba čtení: < 1

zelle

U.S.Bank ve spolupráci se společností Zelle a fintechem Vouchr připravila pro své klienty e-pohlednice k nejrůznějším příležitostem jako jsou svátky, narozeniny, promoce nebo gratulace ve více než 200 designech.

Elektronické pohlednice jsou pro zákazníky U.S.Bank zdarma a dají se snadno připojit k odchozím platbám se Zelle pomocí bankovní aplikace U.S.Bank. Pohlednice jsou animované, dynamické a mohou obsahovat vzkaz. Není potřeba žádná úhrada, známka ani obálka a jde tedy o naprosto bezkontaktní způsob, jak blízkým popřát vše dobré.

Zelle je stále populárnější volbou pro posílání peněz, zejména během pandemie. Transakce v rámci sítě Zelle se meziročně zvýšily o 64% a nedávno dosáhly rekordního milníku zpracování více než jedné miliardy platebních transakcí za 12 měsíců.

U.S.Bank spustila e-pohlednice v rámci Zelle všem svým zákazníkům v listopadu a snaží se tak zlepšit zákaznickou zkušenost s digitální technologií, která je intuitivní, snadno použitelná, rychlá a bezpečná.

Vlastníkem společnosti Zelle je společnost Early Warning Services LLC.

Fintech Vouchr má sídlo v Torontu a poskytuje SaaS platformu, která transformuje odesílání digitálních P2P peněz na interaktivní zprávu.

Zdroj: finextra.com

Další doporučené články

Červenec 2022 na FinTechCowboys

Červenec 2022 na FinTechCowboys

Letní prázdniny se nám přehouply do druhé poloviny, ale ve fintechu nic jako prázdniny neexistuje, proto vám i tentokrát shrneme nejzajímavější...
3. 8. 2022 – Doba čtení: 2 min
Společnost Barclays bude hostit CBDC hackathon

Společnost Barclays bude hostit CBDC hackathon

Společnost Barclays oznámila, že v září uspořádá „Barclays CBDC Hackathon 2022“, aby podpořila vznik nových technologií ve velkých bankách. Cílem akce...
27. 7. 2022 – Doba čtení: < 1 min

fintechcowboys

Katka, Eva, Petr, Vašek a Zdeněk. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce