Reklama

Září: Top události na téma finančních technologií

1. 9. 2019 – | Doba čtení: < 1

Minulý měsíc jsme stránky FintechCowboys obohatili o skvělou novinku, Kalendář fintechových akcí. Jeho prostřednictvím vás budeme průběžně upozorňovat na top české i zahraniční semináře, konference, summity a další typy akcí na téma finančních technologií, které byste si podle našeho názoru určitě neměli nechat ujít. 

Abyste se v akcích snadno a rychle zorientovali, kromě termínu a místa konání vám každou z nich stručně představíme a v několika větách nastíníme, co (a koho) na ní můžete čekat. Kalendář budeme na měsíční bázi doplňovat, uvítáme ale také samozřejmě vaše tipy na události, které naší pozornosti unikly a které podle vás stojí za účast. 

Co nás tedy v září čeká a nemine?

Už teď se můžete těšit například na desátý ročník podzimního FinovateFall, který proběhne na konci září letošního roku v New Yorku a na kterém se očekává přes 1 500 účastníků.

Přinejmenším stejně zajímavá, i když geograficky podstatně bližší, bude Innovation on Banking 4.0, pořádaná ve dnech 19. – 20. září v Praze a zaměřená na ty nejnovější inovace a trendy v odvětví, stejně jakou jeho budoucí vyhlídky.

Do třetice všeho dobrého zmiňme již sedmý ročník Bankathonu, organizovaného letos ve spolupráci s Komerční bankou. Do pražské Galerie Mánes se na něj vypravíme i my a přineseme z akce, která slibuje zajímavá témata i řadu skvělých hostů, podrobnou reportáž. 

Další doporučené články

Jak bojovat proti greenwashingu ve fintechu?

Jak bojovat proti greenwashingu ve fintechu?

Greenwashing čili zveličování, nebo dokonce vytváření falešných ekologicky šetrných aktivit ve společnostech se nevyhýbá ani fintechu. Přestože se o greenwashingu už...
1. 12. 2023 – Doba čtení: 2 min
Allianz žaluje Revolut

Allianz žaluje Revolut

Allianz podniká právní kroky proti společnosti Revolut a požaduje 10,4 milionu liber (13 milionů dolarů). Jádro problému spočívá v tom, že Allianz...
29. 11. 2023 – Doba čtení: < 1 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce