Reklama

Září: Top události na téma finančních technologií

1. 9. 2019 – | Doba čtení: < 1

Minulý měsíc jsme stránky FintechCowboys obohatili o skvělou novinku, Kalendář fintechových akcí. Jeho prostřednictvím vás budeme průběžně upozorňovat na top české i zahraniční semináře, konference, summity a další typy akcí na téma finančních technologií, které byste si podle našeho názoru určitě neměli nechat ujít. 

Abyste se v akcích snadno a rychle zorientovali, kromě termínu a místa konání vám každou z nich stručně představíme a v několika větách nastíníme, co (a koho) na ní můžete čekat. Kalendář budeme na měsíční bázi doplňovat, uvítáme ale také samozřejmě vaše tipy na události, které naší pozornosti unikly a které podle vás stojí za účast. 

Co nás tedy v září čeká a nemine?

Už teď se můžete těšit například na desátý ročník podzimního FinovateFall, který proběhne na konci září letošního roku v New Yorku a na kterém se očekává přes 1 500 účastníků.

Přinejmenším stejně zajímavá, i když geograficky podstatně bližší, bude Innovation on Banking 4.0, pořádaná ve dnech 19. – 20. září v Praze a zaměřená na ty nejnovější inovace a trendy v odvětví, stejně jakou jeho budoucí vyhlídky.

Do třetice všeho dobrého zmiňme již sedmý ročník Bankathonu, organizovaného letos ve spolupráci s Komerční bankou. Do pražské Galerie Mánes se na něj vypravíme i my a přineseme z akce, která slibuje zajímavá témata i řadu skvělých hostů, podrobnou reportáž. 

Další doporučené články

Listopad 2022 na FinTechCowboys

Listopad 2022 na FinTechCowboys

Poslední týdny světem fintechu, přesněji řečeno světem blockchainu, stále rezonuje krach společnosti FTX, který postupně doléhá na další velké hráče...
30. 11. 2022 – Doba čtení: 3 min
Vocalls získal 20 milionů na zahraniční expanzi

Vocalls získal 20 milionů na zahraniční expanzi

V-Sharp Venture Studio oznámilo dosud nejvyšší investici v rámci svého startupového portfolia. Částku dvacet milionů korun vkládá do společnosti Vocalls, která...
29. 11. 2022 – Doba čtení: 3 min
Creative Business Cup je zpět

Creative Business Cup je zpět

Startupová soutěž Creative Business Cup opět klepe na dveře! Přihlaste se do národního kola soutěže, kterou pořádá agentura CzechInvest, a probojujte se do mezinárodního finále v Kodani...
23. 11. 2022 – Doba čtení: < 1 min

fintechcowboys

Katka, Eva, Petr, Vašek a Zdeněk. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce