Reklama

Cashflow summit 2017, kde se finance snoubí s technologiemi

23. 5. 2017 – | Doba čtení: 2 min

Už za necelý měsíc, 17. června 2017, proběhne v olomouckém BEA centru v pořadí již čtvrtý ročník investiční konference Cashflow summit, pořádané pod taktovkou společnosti Investree. Témata, o kterých se bude diskutovat, si zvolili sami její účastníci. Těšit se tak můžete na informace z oblasti investování do nemovitostí, fyzických kovů, kryptoměn, sdílené ekonomiky nebo akcií a startupů.

Podle organizátora konference Tomáše Zdražila „lidé vyměňují čas za peníze, ale nenechávají peníze pracovat pro ně.“  Cashflow Summit je tu už od roku 2014 proto, aby se to změnilo. Cílem konference není jen přinést zájemcům o investování nebo stávajícím investorům užitečné informace, ale především vytvořit prostředí, na kterém se mohou setkat s ostatními a debatovat nad různými tématy.

Na účastníky čeká hned 30 přednášek, mezi řečníky nebudou chybět osobnosti jako Karel Fillner, Martin Hausenblas, Miroslav Jonáš, Oldřich Rejnuš, Daniel Hastík, Jana Komínová, Daniel Gladiš, Michael Zima a mnoho dalších.

Bát se nemusíte ani formálního oblečení, ani nudných obchodních výkladů a pojištění. Právě naopak: organizátoři slibují řadu moderních novinek a pomoc se spoustou praktických věcí. V Cashflow store si budete moci založit blockchain peněženku nebo si vyslechnout tipy a triky ohledně webového designu. Přímo na místě vám pomohou také s analýzou akcií, pronájmem vaší nemovitosti přes populární Airbnb a vyloučeno není ani to, že váš startup (máte-li nějaký) získá přímo na místě nějakou tu investici.

Debatovat a navazovat nové kontakty se nebude jen uvnitř. Na návštěvníky čekají jízda v elektromobilu Tesla, grilování a vodní dýmky na terase nebo plavba po řece Moravě.

Přemýšlíte nad účastí a chcete vědět, kdo na akci bude s vámi?

Organizátoři očekávají, že konference se zúčastní především muži ve věku do 35 let. Z nich 29 % budou lidé, kteří zatím neinvestují, ale o investice se zajímají, zbytek potom aktivní investoři se zájmem o novinky a trendy. Téměř třetina účastníků bude mít podle organizátorů zkušenost s pronajímáním nemovitostí nebo dividendovými akciemi a 67 % budou čtenáři knih Roberta Kiyosakiho a hráči hry Cashflow.

Počet účastníků akce je omezen na 200 a vstupenky, které byly puštěny do oběhu 27. dubna, doslova mizí před očima, proto moc dlouho neváhejte a zajistěte si svou účast ještě dnes. Vybrat si můžete mezi Malým a Velkým obchodem. Ten Malý vás bude stát 1 790 Kč (pozor: 31. května půjde cena o 20 % nahoru) a zahrnuto v něm bude devět přednášek, celodenní catering i afterparty, praktické konzultace v Cashflow storu a záznam letošního i předchozích ročníků. Jako bonus dostanete knihu „Vydělávej online, žij offline“. 4 790 Kč je cena Velkého obchodu. Očekávejte od něho devět přednášek z VIP zóny, catering s obsluhou, networking s významnými hosty a řečníky, ubytování v Clarion Congress Hotelu a záznamy z letošního i předchozích summitů. Bonusem je kromě e-knihy také pět webinářů.

Akce je příležitostí také pro případné zájemce o spolupráci, kterým nabízí, že je propojí s jejími účastníky-investory a poskytne jim prostor pro prezentaci jejich značky a navázání nových partnerských vztahů. Pro více informací kontaktujte organizátory.

Tak už na nic nečekejte a přihlaste se na Cashflow summit. Podle Tomáše Zdražila jsou jeho účastníci vždy o krok napřed: zatímco ostatní nakupují, oni prodávají. A vydělávají na tom. A to přece chcete, že?  :o)

Další doporučené články

Inbank rozšiřuje na českém trhu své služby

Inbank rozšiřuje na českém trhu své služby

Estonská digitální banka Inbank rozšiřuje své portfolio a představuje nové možnosti vkladových účtů a osobních půjček. Tyto služby jsou dalším krokem v úsilí...
13. 6. 2024 – Doba čtení: 2 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce