Reklama

Potvrzeno. Další projektem na Fundlift.cz bude „Rohlík“

21. 6. 2016 – | Doba čtení: < 1

Projekt Fundlift.cz je první českou equity crowdfundingovou platformou. Byl spuštěn 31. května 2016 a za necelých 8 dnů se mu podařilo sesbírat více než 4,5 milionu korun. Jmenovitě se jednalo o dva projekty Burrito Loco a EnLog. Dalším projektem by měl být Rohlik.cz investment a.s..

Bylo nám potvzeno, že dalším projektem, který se bude ucházet o investice z řad široké veřejnosti, bude projekt Rohlík.cz. Původně se podrobnosti k novém projektu měli objevit již minulý týden, došlo ale ke zdržení. Tak doufejme, že tento týden už FundLift.cz dodrží slova a představí nám novou investici.

Projekt Fundlift.cz je první českou equity crowdfundingovou platformou. Díky této nové platformě může kdokoliv, kdo splní zákonné náležitosti, investovat do společností, které se na této platformě ucházejí o investiční kapitál. Zajímavé projekty tak nejen mají šanci získat financování, ale i možnost se mediálně zviditelnit.

Pokud se o equity crowdfundingové platformy zajímáte, již za pár dní na našem webu zveřejníme obsáhlou recenzi, která vám novou platformu detailně přiblíží.

Další doporučené články

Recenze ORBI: nejen naše finance v jedné apce

Recenze ORBI: nejen naše finance v jedné apce

Mezi českými fintechy se před několika měsíci objevil vizuálně zcela jedinečný produkt ORBI. Otevřete si jeho webovky a hned uvidíte slogan...
16. 11. 2023 – Doba čtení: 6 min
Innovations United 2023 ve znamení AI

Innovations United 2023 ve znamení AI

Ve dnech 7.–8. listopadu Praha znovu hostila mezinárodní konferenci Innovations United 2023, kterou navštívily stovky lidí osobně a online. Program byl rozdělen...
14. 11. 2023 – Doba čtení: 3 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce