Reklama

Restart CroFunGo: investice do nemovitostí nově stejně jednoduše jako nákup na e-shopu

12. 10. 2021 – | Doba čtení: < 1

Zdroj: CroFunGo

Crowdfundingová služba CroFunGo rok po svém uvedení na trh hlásí restart. Kompletně přepracovaná klientská zóna nově umožňuje investovat do realitních projektů stejně jednoduše jako v případě jakéhokoli nákupu na e-shopu. Nově tak odpadá komplikovaná registrace a ověřování, které často finanční služby vyžadují. V této souvislosti dochází ke zlevnění služby pro samotné developery, ale k zachování fixního zhodnocení pro investory, které dle projektu začíná na hranici pěti procent ročně.

„Věříme, že restart pomůže CroFunGo k naplnění jeho dřívějších cílů a plánů. Sázíme především na jednodušší registraci potenciálních investorů a taktéž na výrazně přehlednější systém, na němž jsme posledních několik měsíců pracovali. V zásadě je nyní každý Čech zhruba jeden a půl minuty od možnosti začít vydělávat na realitním crowdfundingu, přesně tak dlouho zabere registrace, výběr projektu a získání QR kódu pro provedení převodu peněz,“ vysvětluje jednatel společnosti Vladimír Bezděk.

Ke změně dochází především díky zásadní úpravě strategie společnosti, která ve své první verzi počítala se zapojením sítě finančních poradců a investičních zprostředkovatelů. Ti ovšem dle společnosti neměli možnost především v druhé a třetí vlně pandemie onemocnění covid-19 představovat svým klientům nové produkty. „Vidíme také změnu v chování lidí, kteří v pandemii začali výrazně více důvěřovat digitálním nástrojům, a proto jsme se vydali hledat řešení, které by bylo na poradcích nezávislé, pro investora jednoduché a intuitivní,“ doplňuje Bezděk.

Za roční fungování se podařilo CroFunGo získat necelých deset milionů korun od více než stovky investorů a také kompletně vyplatit jeden projekt, jenž o více než 10 měsíců dříve přinesl klientům nadstandardní zhodnocení. „Sice jsme za původními očekáváními, ale na druhou stranu současná aktivita investorů nás velmi mile překvapila. V restart a plánovanou komunikaci vkládáme velké naděje, že se nám brzy podaří postavit úspěšnou investiční platformu, která nabídne Čechům alternativní způsob zhodnocení jejich peněz,“ uzavírá Bezděk.

Zdroj: tisková zpráva

Další doporučené články

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce