Reklama

Twisto se mění. S plánovanou novinkou Split umožní rozúčtovat mezi kamarády nákup placený Twisto kartou

11. 10. 2018 – | Doba čtení: 2 min

Twisto, česká platební appka s kartou, v následujících týdnech a měsících uvede řadu novinek, které ještě více zjednoduší život jeho zákazníkům. Jako první ještě v letošním roce přijde funkce s názvem Twisto Split, která umožní rozpočítat zaplacený účet Twisto kartou – například za společnou večeři – mezi všechny přítomné a dát jim možnost zaplatit online bez hotovosti.

Další klíčovou novinkou bude nástroj pro řízení osobních financí a útrat přímo v aplikaci Twisto a také digitalizace platebních karet. V příštím roce pak přijde prémiový hybridní účet spojující výhody kreditu a debetu. Cílem těchto produktových kroků je stát se nejlepší platební aplikací převyšující tradiční standardy.

„Nové produkty, na kterých intenzivně pracujeme, mají za cíl ukázat, že kredit je nejlepším a nejbezpečnějším platebním nástrojem. Chceme dát světu jasně vědět, že kombinace kreditu s našimi službami, přehlednou mobilní aplikací a vychytávkami jako platební náramek jsou věci, které opravdu život zjednodušují. Split tak například řeší peníze mezi kamarády. Už žádná hotovost nebo převody z účtu na účet a promlčené dluhy. Další prioritou je pro nás digitalizace karet, kde chceme být mezi prvními, kdo tato řešení na náš trh přinese,“ vysvětluje Michal Šmída, zakladatel a CEO Twista.

Split, služba pro všechny

K využití Twisto Split stačí vlastnit Twisto kartu a mít v mobilním telefonu aplikaci této české technologické firmy. Po platbě Twisto kartou půjde snadno rozdělit účet mezi jednotlivé lidi, jimž se posléze na e-mail automaticky odešlou platební instrukce a odkaz na platební bránu, který bude možné sdílet SMS zprávou nebo skrze Messenger či WhatsApp. V případě, že půjde o uživatele Twisto appky, částka se po jejich potvrzení automaticky stáhne z jejich měsíčního limitu. Oproti konkurenčním řešením tak Twisto dává možnost takto splitnout – v řeči generace mileniálů – účet i mezi „netwistaře“. Twisto se navíc zapomnětlivým kamarádům automaticky taktně připomene. 

Velkým projektem pro Twisto je digitalizace platebních karet, tedy možnost implementovat platební karty do chytrých zařízení, jako jsou mobilní telefony nebo nositelná elektronika. Dle současných plánů by mělo Twisto první digitalizované karty představit v prvním kvartále příštího roku.

V letošním roce se majitelé účtu Twisto dočkají Personal Finance Managementu, tedy nástroje pro efektivnější správu jejich výdajů a osobních financí. Twisto aplikace díky inteligentní kategorizaci umožní zákazníkům získat přehled, za co a kolik utrácí, navíc s možností nastavování limitů, které je upozorní, že by měli přestat utrácet.

Zdroj: Tisková zpráva

Další doporučené články

Duben 2024 na FinTechCowboys

Duben 2024 na FinTechCowboys

Ať už jste v dubnu zažili nové tropické teplotní rekordy nebo vám naopak pomrzla zahrádka, ve fintechu se toho opět událo...
2. 5. 2024 – Doba čtení: 2 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce