Reklama

Upvest – P2P půjčky pro developery

6. 6. 2017 – | Doba čtení: < 1

Dnešní novinka bude o novém českém fintechovém projektu. Jedná se o Upvest. Pokud jste o něm ještě neslyšeli, vězte, že tento projekt přináší do našich končin novou možnost investování. Jedná se o investice do developerských projektů prostřednictvím mezaninových úvěrů.

Domovská stránka projektu Upvest.cz

Developerské projekty se u nás dnes financují výhradně z bankovních zdrojů anebo z vlastních zdrojů developera. Platforma Upvest poprvé do ČR přináší možnost investovat do těchto projektu i vám. Kromě možnosti investic on-line slibuje Upvest i kvalitní analýzu projektu, pravidelné informování investora o jeho stavu projektu, ale i další doplňkový servis. Pokud vás platforma zaujala, určitě mrkněte na její webové stránky.

Pokud chcete vedět víc, větze, že řipravujeme i obsáhlý rozhovor s tvůrci projektu a samozřejmě si nenecháme ujít šanci a jako vždy pro vás připravíme i recenzi. Spuštění platformy je naplánováno na přelom června a července tohoto roku. Sledujte nás. Léto bude pořádně horké! My se hodně těšíme. A co vy? Pište na náš twitter @fintechcowboys

Další doporučené články

Recenze ORBI: nejen naše finance v jedné apce

Recenze ORBI: nejen naše finance v jedné apce

Mezi českými fintechy se před několika měsíci objevil vizuálně zcela jedinečný produkt ORBI. Otevřete si jeho webovky a hned uvidíte slogan...
16. 11. 2023 – Doba čtení: 6 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce