Reklama

Survio je nejlepší na světě

22. 6. 2020 – | Doba čtení: 2 min

survio

Každý se v životě setkal s tím, že potřeboval vytvořit dotazník. Ať už do práce, školy či pro osobní účely. Služba Survio od roku 2012 takových dotazníků pomohla vytvořit miliony. Globální platforma původem z Brna, která působí na více než 100 světových trzích, potvrzuje tak připravenost na další vývoj a expanzi. Staví na jednoduchém designu, uživatelské přívětivosti a lokální podpoře pro všechny jazykové mutace. To, že Survio patří mezi přední nástroje pro tvorbu dotazníků, dokazuje i první místo v hodnocení serveru Crozdesk pro rok 2020, který se specializuje na hodnocení softwarů podle jednotlivých odvětví.

Brněnský startup dosahuje dlouhodobě skvělých výsledků v uživatelských hodnoceních, patří do TOP 5 prestižního serveru Capterra a pravidelně se řadí mezi desítku nejlepších v mnoha dalších žebřících po celém světě. Firma působí především na trzích v Evropě a Latinské Americe a má ambice postavit se i světové jedničce Survey Monkey v USA.

“Z každého ocenění máme vždy velkou radost, protože dokazuje, že naše tvrdá práce se vyplácí. Firmu jsme do současné podoby dostali z původní investice 1,5 milionu korun vlastní silou. Spoustu věcí jsme neuměli a učili se je za pochodu. Nikdo z nás například na začátku nerozuměl marketingu a nyní do něj investujeme desítky milionů ročně. Myslím si, že náš úspěch pramení především ze skvěle postaveného inhouse týmu a také jednoduchosti naší platformy. To byl náš cíl již od začátku,” říká Ondřej Coufalík, spoluzakladatel a CEO Survio. A právě uživatelská přívětivost a lokální podpora nástroje spolu s propracovanou analytikou způsobily, že se z malého brněnského startupu stal významný globální hráč oblíbený jak mezi studenty, tak i mezi profesionály. 

Jak se dotázat?

Tvorba dotazníku na Survio je velice jednoduchá a intuitivní. Zvládne to každý, i ten, kdo žádný průzkum nikdy nedělal. Platforma obsahuje desítky předpřipravených vzorů a šablon. Profesionálně vypadající dotazník je otázkou několika kliknutí. Odpovědi jsou automaticky zpracovávány do přehledných výstupů, například v podobě tabulek či grafů. Systém je přístupný z jakéhokoliv webového prohlížeče, i v mobilu. Uživatelé nemusí nic stahovat, instalovat ani konfigurovat.

Služba je zdarma a využívá model freemium – většina funkcí, která stačí drtivé většině uživatelů, je zdarma. Specifické požadavky jako například brandované průzkumy jsou zpoplatněny. 

Více o Survio

Survio je globální platforma původem z Brna, která patří mezi přední hráče pro tvorbu online dotazníků na světě. Od roku 2012 jich díky Surviu vzniklo už několik milionů, a to ve více než 120 zemích světa. Přehledný nástroj staví na jednoduchém designu, lokální podpoře a propracované analytice pro všechny jazykové mutace, pro drtivou část uživatelů je navíc zcela zdarma. Firma se pravidelně řadí mezi desítku nejlepších v mnoha žebřících po celém světě. Více informací naleznete na www.survio.com.

Zdroj: tisková zpráva

Další doporučené články

Innovations United 2023 ve znamení AI

Innovations United 2023 ve znamení AI

Ve dnech 7.–8. listopadu Praha znovu hostila mezinárodní konferenci Innovations United 2023, kterou navštívily stovky lidí osobně a online. Program byl rozdělen...
14. 11. 2023 – Doba čtení: 3 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce