Reklama

Survio je nejlepší na světě

22. 6. 2020 – | Doba čtení: 2 min

survio

Každý se v životě setkal s tím, že potřeboval vytvořit dotazník. Ať už do práce, školy či pro osobní účely. Služba Survio od roku 2012 takových dotazníků pomohla vytvořit miliony. Globální platforma původem z Brna, která působí na více než 100 světových trzích, potvrzuje tak připravenost na další vývoj a expanzi. Staví na jednoduchém designu, uživatelské přívětivosti a lokální podpoře pro všechny jazykové mutace. To, že Survio patří mezi přední nástroje pro tvorbu dotazníků, dokazuje i první místo v hodnocení serveru Crozdesk pro rok 2020, který se specializuje na hodnocení softwarů podle jednotlivých odvětví.

Brněnský startup dosahuje dlouhodobě skvělých výsledků v uživatelských hodnoceních, patří do TOP 5 prestižního serveru Capterra a pravidelně se řadí mezi desítku nejlepších v mnoha dalších žebřících po celém světě. Firma působí především na trzích v Evropě a Latinské Americe a má ambice postavit se i světové jedničce Survey Monkey v USA.

“Z každého ocenění máme vždy velkou radost, protože dokazuje, že naše tvrdá práce se vyplácí. Firmu jsme do současné podoby dostali z původní investice 1,5 milionu korun vlastní silou. Spoustu věcí jsme neuměli a učili se je za pochodu. Nikdo z nás například na začátku nerozuměl marketingu a nyní do něj investujeme desítky milionů ročně. Myslím si, že náš úspěch pramení především ze skvěle postaveného inhouse týmu a také jednoduchosti naší platformy. To byl náš cíl již od začátku,” říká Ondřej Coufalík, spoluzakladatel a CEO Survio. A právě uživatelská přívětivost a lokální podpora nástroje spolu s propracovanou analytikou způsobily, že se z malého brněnského startupu stal významný globální hráč oblíbený jak mezi studenty, tak i mezi profesionály. 

Jak se dotázat?

Tvorba dotazníku na Survio je velice jednoduchá a intuitivní. Zvládne to každý, i ten, kdo žádný průzkum nikdy nedělal. Platforma obsahuje desítky předpřipravených vzorů a šablon. Profesionálně vypadající dotazník je otázkou několika kliknutí. Odpovědi jsou automaticky zpracovávány do přehledných výstupů, například v podobě tabulek či grafů. Systém je přístupný z jakéhokoliv webového prohlížeče, i v mobilu. Uživatelé nemusí nic stahovat, instalovat ani konfigurovat.

Služba je zdarma a využívá model freemium – většina funkcí, která stačí drtivé většině uživatelů, je zdarma. Specifické požadavky jako například brandované průzkumy jsou zpoplatněny. 

Více o Survio

Survio je globální platforma původem z Brna, která patří mezi přední hráče pro tvorbu online dotazníků na světě. Od roku 2012 jich díky Surviu vzniklo už několik milionů, a to ve více než 120 zemích světa. Přehledný nástroj staví na jednoduchém designu, lokální podpoře a propracované analytice pro všechny jazykové mutace, pro drtivou část uživatelů je navíc zcela zdarma. Firma se pravidelně řadí mezi desítku nejlepších v mnoha žebřících po celém světě. Více informací naleznete na www.survio.com.

Zdroj: tisková zpráva

Další doporučené články

Duben 2024 na FinTechCowboys

Duben 2024 na FinTechCowboys

Ať už jste v dubnu zažili nové tropické teplotní rekordy nebo vám naopak pomrzla zahrádka, ve fintechu se toho opět událo...
2. 5. 2024 – Doba čtení: 2 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce