Reklama

Anonymous pro Ukrajinu

28. 2. 2022 – | Doba čtení: < 1

Zdroj: Anonymous

O nejznámější hackerské skupině světa slyšel asi každý. Je to síla, kterou nelze přehlížet. Anonymous v současné době pomáhá celou řadou kroků Ukrajině a zároveň škodí Rusku. Pojďme si díky nim říct jednoduše geniální tip, jak se každý z nás může zapojit a pomoci.

Anonymous je nezávislá, nehierarchická skupina, která se už více než 10 let účastní všech světových událostí. A jejich historie sahá ještě dál, i když to možná byli úplně jiní Anonymous.

Jeden z nejnovějších tipů, které Anonymous publikoval na svém twitterovém účtu je ukázkovým příkladem sociálního útoku, kterého se může účastnit každý. Najděte si v Rusku webovou stránku nějaké restaurace, dejte jí ideálně pět hvězdiček a nezapomeňte doplnit nějaký text, který popisuje současné válečné hrůzy na Ukrajině. Technicky vzato tento trik můžete použít i na jiných webech, kde se hodnotí. Čím více, tím lépe. Přestože nikdo z komentátorů současného dění nedokáže předvídat nejbližší vývoj, tak na jedné věci se shodnou všichni – pokud se běžní obyvatelé Ruska dozví pravdu, zvýší se šance, že s tím něco udělají.

A protože nechceme nechat ve štychu ty z vás, kteří nerozumí azbuce, tak můžete rovnou využít doporučený text uvedený níže.

V našich dřívějších příspěvcích pak můžete nalézt další tipy, jak se zapojit – ať už pomocí domácí hackeřiny (DDoS útoků) nebo třeba finančně.

A pokud se chcete zapojit ještě aktivněji, tak pro vás je zase určený web pomahejukrajine.cz.

Další doporučené články

Mějte bitcoin pod kontrolou s peněženkou Bitkey

Mějte bitcoin pod kontrolou s peněženkou Bitkey

Zprostředkovatel plateb, společnost Block Inc., mezi jejíž zakladatele patří i Jack Dorsey, spustila na začátku prosince bitcoinovou self-custody peněženku Bitkey. Beta...
11. 12. 2023 – Doba čtení: 2 min

Martin Pacholet

blockchain, UX, openbanking, BankID a wealth management, to jsou aktivity, kterým se v posledních letech intenzivně věnuje.

Další články autora