Reklama

BillBook dostane finance z vaší hlavy

10. 10. 2016 – | Doba čtení: < 1

Česká fintechová scéna je bohatší o další PFM – Personal Finance Manager. V polovině září tohoto roku byl spuštěn beta test aplikace BillBook. Primárním cílem produktu je ulehčit uživatelům správu jejich financí, jejich slogan je „BillBook dostane finance z vaší hlavy.“

Na stránkách BillBook je možné se přihlásit do beta testu a tak pomoci tvůrcům vyladit jejich produkt ještě před spuštěním do ostrého provozu. My se na aplikaci určitě podíváme zblízka, uvítáme i vaše názory a zkušenosti na Twitteru. Pište na @FintechCowboys, budeme se těšit.

Pokud nechcete svoje finance svěřovat nějaké beta verzi, na trhu už existují hotové aplikace z dílny českých tvůrců, BudgetBakers (recenze), Spendee (recenze) nebo Moje zdravé finance (recenze) z dílny České spořitelny.

Zdroj: webová stránka BillBook

Další doporučené články

Duben 2024 na FinTechCowboys

Duben 2024 na FinTechCowboys

Ať už jste v dubnu zažili nové tropické teplotní rekordy nebo vám naopak pomrzla zahrádka, ve fintechu se toho opět událo...
2. 5. 2024 – Doba čtení: 2 min

fintechcowboys

Bára, Julia, Martin a Richard. Jsme tým profesionálů, kteří prošli několika nadnárodními korporacemi. Milujeme finance, moderní technologie a sociální sítě.

Další články z redakce